Foto soutěž - Skryté tváře měst

Jeden měsíc, jedno téma, jeden vítěz... to je urbex soutěž vašich fotografií
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod Rendy » pon 04. kvě 2015 22:17:46

Někteří z vás si už zajisté všimli, ale založme k tomu i samostatné téma. Společnost Canon se také rozhodla uspořádat fotografickou soutěž, tak ji rád udělám menší reklamičku.
Pojďme ji zavalit řadou parádních fotografií :cool:

Autor nejlepší urbexové fotografie získá účast na fotografickém workshopu.

FB aplikace a info:
https://www.facebook.com/CanonCZ/app_705217982921473

Povedený teaser:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=4T2ICaWnISU[/video]
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod F..l » úte 05. kvě 2015 9:59:55

Tak komerce je to poslední co bych chtěl, aby se do tohodle sportu dostalo :(

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod granda23 » úte 05. kvě 2015 12:40:30

třešně tak

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod Pertla » úte 05. kvě 2015 14:42:44

A taky nevíte že fotografie Petra Hricka jsou nejvíc nejlepší … ostatně ptal jsem se přímo Canonu jak přišli na to že zrovna on je přední postava Urbex fotografie v ČR. Kor když ho vlastně nikdo nezná. Bylo mi prosím odpovězeno tak:

Michal Pertla Pertlíček: Jak jste prosím zjistili že Petr Hricko je přední fotograf urbexu u nás? Děkuji za odpověď.

Canon CZ: Dobrý den Michale. Fotografie Petra Hricka jsme vyhodnotili jako ty nejzdařilejší, které na toto téma vznikají z řad českých fotografů, proto jej řadíme mezi přední. Děkujeme za pochopení.

To jen tak na okraj. Jinak jim fandim, soutěž fajn, ale tohle co jsem psal výše mi prostě nevoní. A to jako vůbec. Ptát se s kým porovnávali, jak porovnávali mi přišlo zbytečný ..

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod granda23 » úte 05. kvě 2015 15:10:49

Fotky má hezké ale taky jsem viděl hezčí třeba tady na webu možná je Hricka náký prominent z canon kanclu. slovo přední mohli vynechat .....

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod Rendy » úte 05. kvě 2015 17:34:46

Zase to neberte tak drasticky :) Taky se mi nějaké zatahování komerce k opuštěnostem příčí, ale Canon používá řada z nás dnes a denně při průzkumech a tohle je v podstatě jen foto soutěž jakou děláme i tu na fóru, jen tady to má pod palcem Canon a jako dárek si nakonec mohou někteří osahat novinky, něco se přiučit apod., já myslím, že je to fér.

Ohledně předního fotografa, berte to tak, že Canon se v našich vodách zatím moc nepohybuje, takže tohle tvrzení byla spíše nevědomost, ale bere to na vědomí a není pro něj problém pro příště udělat workshop třeba s Diverzantem, kterého tu všichni znají a má pěkné fotografie. Nebo s kýmkoliv jiným, kdo má co nabídnout :cool:
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

World After Use
Příspěvky: 66
Registrován: pon 05. led 2015 22:03:45
Bydliště: Praha

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod World After Use » úte 05. kvě 2015 20:42:14

I když mám Nikon a ne Canon :-D tak je pravda, že je to jen soutěž a názor na fotky ať si každý udělá sám. Kouknul jsem se na práci pana Hricko a přijde mi dost šikovnej, ale je pravda , že urbx fotky mezi jeho dílem zrovna nevynikají a znám mnohem lepší

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod Pertla » úte 05. kvě 2015 22:43:55

Však, neříkám noc proti jeho fotkám, nebo soutěži, jen jsem okomentoval tu poznámku o předních a zadních lidech :)

Jinak je mi to buřt :D

World After Use
Příspěvky: 66
Registrován: pon 05. led 2015 22:03:45
Bydliště: Praha

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod World After Use » stř 06. kvě 2015 18:47:45

já jsem ten zadní :-D

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod aldacz » čtv 07. kvě 2015 11:31:49

Ja mam Canon jen kompakt :) Taky sjem tam hodil..pro srandu :)

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod Balwan » ned 10. kvě 2015 22:21:59

když mi dnes na tuhle soutěž poslal odkaz Diverzant, tak to bylo také to první, co mě "zaujalo". Přední fotograf urbexu a nikdo z nás ho nejspíš ani nezná :D asi tím mysleli spíš to, že mezi známějšími fotografy je tím nejlepším v této branži. Otázkou je, kolik známějších fotografů fotí ruiny :D

sth
Příspěvky: 104
Registrován: pon 09. čer 2014 16:47:18

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod sth » stř 08. črc 2015 15:29:16

Radsi bych Canon nemel, ale co mam delat, zejo :D

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod aldacz » čtv 09. črc 2015 14:22:29

sth píše:Radsi bych Canon nemel, ale co mam delat, zejo :D

:D ja mam taky jeden..kapesní.. Jinak Pentax [emoji173]

sent from my moto G

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod Rendy » úte 08. zář 2015 20:21:36

Vedle naší vaší roztomilé soutěže tu na na stránkách rozjíždí znovu svou fotosoutěž i Canon a poprosili nás tu sdílnout info, popřípadě podpořit ji nějakou tou fotkou, tož staniž se :cool:

Skryté tváře měst

Urbex je záliba zachycující pominutou krásu lidských výtvorů. Obrazem vypráví o místech, která člověk vybudoval, využil a následně opustil. Chátrající objekty sice zejí prázdnotou, ale pro bystrého pozorovatele skrývají ve svých útrobách fascinující příběhy.

Hledání opuštěných míst vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Budovy, které zůstala tak, jak je původní obyvatelé zanechali, se hledají velmi těžko. Avšak tomu, kdo na ně narazí, slibují neskutečnou podívanou. Stoly, židle a skříně stojí již řadu let nedotknuty na svém místě. Nebýt špinavých oken a vrstvy prachu, člověk by si mohl myslet, že tu stále někdo bydlí. Tak vypadají věrné příběhy dob minulých, které vám žádné muzeum neposkytne.

Canon si pro vás připravil fotosoutěž s příznačným názvem Skryté tváře měst. Její výherci budou moci navštívit místa, kam se obyčejný smrtelník nedostane, koukat přes rameno profesionálnímu fotografovi a sami se pokusit zachytit příběhy, které se odhalí jen těm nejpozornějším.

Canon se vydává do urbexových vod tento rok již podruhé. V květnu proběhl úspěšný Urban exploration workshop pod vedením fotografa Urbexu Petra Hricka. Účastníci si mohli na vlastní kůži zakusit, jaké to je procházet opuštěnými halami čarokrásné Živnobanky a nahlédnout do její bohaté historie. Hostem workshopu byl navíc člen webu Urbex.cz, vystupující pod pseudonymem DiverZant, jehož přednáška poskytla účastníkům cenné rady.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1nCS6HDetLc[/video]

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, není proč váhat. Vydejte se na průzkum opuštěných zákoutí, nakoukněte za rezavé dveře ve vašem sousedství a pořiďte snímek na téma Urban exploration. Se svou nejvydařenější fotografií se pak pochlubte skrze soutěžní aplikaci, kterou naleznete na facebookovém profilu společnosti Canon CZ. Soutěž trvá do 25. září. Těšíme se na vaše fotografie!
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod wolfmeowbear » pát 18. lis 2022 9:46:45


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod wolfmeowbear » stř 07. pro 2022 8:07:07

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Foto soutěž - Skryté tváře měst

Příspěvekod wolfmeowbear » pon 01. kvě 2023 9:45:12

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо




Zpět na „Foto Soutěže“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů