Zrušená slévárna

Zde přidávejte své prvotiny
Robertekk23
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. črc 2022 22:22:42

Zrušená slévárna

Příspěvekod Robertekk23 » pon 18. črc 2022 0:22:32

Zdravím ve spolek.

Opuštěné budovy všeho typu mě zajímaly odjakživa, ale tak před rokem jsem zjistil něco o urbexu a chtěl vidět a byt na místech vo jsem viděl na fotkách atd... Akorát sem zjistil ze lokace mi nikdo neřekne z jistých důvodů což u některých lokalit chápu. A tak sem začal hledat sam dost míst člověk najde sam dost míst člověk zjisti když se začne víc dívat ze kolem nich jezdí třeba denně, ale většinou se narazí na místa která už jsou vybírá jen zdi bordel atd. Je to taky fajn ale není to to vzrušení jako místa co vypadá ze se každou chvíli někdo vrátí. Nakonec sem nasel primo u nás ve městě celkem nedávno opuštěnou slevarnu a bylo to zatím nejvíc co jsem viděl, nakonec jsem zjistil ze to zas tak neznámá lokace pro urbexery zkušenější není ale to nevadí. A tak zkusím se podělit určitě se někdo najde kdo to ještě nezná.

Slévárnu opustili poslední zaměstnanci myslím v roce 2015, je to obrovsky areál se 3mi obřími halami a byl jsem tam skoro cely den a do poslední se ani nedostal. Nejvíc zajímavá až trochu děsivá byla administrativní budova spojena s největší halou. Jelikož tam byl funkční výtah, světla na schodech co se rozsvítí na pohyb a s přibývajícími patry čím dal zajímavější. Úplně v přízemí kancelář s plnými skříněmi se záznamy snad všech bývalých zaměstnanců teto fabriky i s kartičky s fotkami. V dalším patře jsem narazil na nějaké chemické laboratoře skoro s komplet vybavením což bylo super. Další patro mě trochu zabrzdilo
protože hned u schodu celkem dost bytelne dveře které vypadali ze tam někdo namontoval před týdnem, navíc s dalšího patra výš začínalo byt slysytelne ze tam něco dost hučí. Po chvilce váhání jsem se odhodlal ze to prozkoumam dal, byl sem s kamarádem takže podpora byla. Po skouknuti patra s dveřmi sm šli do posledního patra zjistit co to tam hučí a to co tam hučelo jsem fakt nečekal. Byla tam místnost pro IT se stále zapnutými počítačovými servery. Parádní zážitek a zábava a potvrzeni ze to je koníček přesně pro mě. Ale ty dveře ty mě asi nikdy nenechají v hlavě co tam za nimi asi může být, a vo tam kdo dělá protože cestou dolu s ven jsem se u nich zastavil a sáhl zezhora na obložení skoro žádný prachy klika to samy čistá což není možný po nějakých 6/7 letech co to je zavřený. Fabriky založila Škodovka a vyráběli se tam a odlevali podvozky na vlaky po nějaké krizi ekonomicky sla fabrika do krachu a koupili to nějací ukrajinci s tim ze vrati fabrice puvodni prestiz a po par letech to zavreli uplne. Ten objekt ma hodnotu nejakych 600 miliard. A zvlastni ze se s tim po takovy dobe furt nic nedeje aspon treba s vybavenim strpji co jsou uvnitr majteli tam leží a rezne hromada penez, asi majteli nechybi tech 600 miliard za ktery to koupil a za par let zavrel nebo tam furt treba vydělává neco? Je videt ze tam chodi nejaci zlodejicci na kabely atd kraviny co unesou ale naštěstí soustruhy pily, jeraby vlaky stojanovy vrtacky neunesou, a diky tomu je co obdivovat. No kouknete na to samy.

Budu vdecny za smajlíky s palcem, abych se mohl zapojit vic.
Zdaaaar
Přílohy
received_358256459608810.jpeg
received_392001899445640.jpeg
received_499510361824287.jpeg
received_3121259404815085.jpeg
received_1153589645396385.jpeg
received_940016830027054.jpeg
received_841391580587431.jpeg
received_539917587667681.jpeg
received_1035118247212784.jpeg
received_774402810155971.jpeg

wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Zrušená slévárna

Příspěvekod wolfmeowbear » pát 18. lis 2022 13:19:49


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Zrušená slévárna

Příspěvekod wolfmeowbear » stř 07. pro 2022 12:01:56

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт




wyleinari
Příspěvky: 46746
Registrován: pon 21. srp 2023 6:12:10

Re: Zrušená slévárna

Příspěvekod wyleinari » sob 09. zář 2023 15:13:06

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

wyleinari
Příspěvky: 46746
Registrován: pon 21. srp 2023 6:12:10

Re: Zrušená slévárna

Příspěvekod wyleinari » stř 01. lis 2023 14:41:27



Zpět na „Objevil jsem lokalitu!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů