Jižní Čechy

Ve dvou se to lépe prozkoumává
Romca88
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13. kvě 2019 23:05:56
Bydliště: Tábor

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod Romca88 » úte 21. kvě 2019 19:19:46

Ahoj. Je tu někdo z Táborska? S Urbexem začínám a hledám parťáky:-) Můžete mi napsat i na můj instagram Romca88.

PrasivyPes
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. zář 2019 15:17:31

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod PrasivyPes » ned 01. zář 2019 15:56:10

Wastelander600 píše:schánim parťáka nebo 5 :D na průzkum rekreačního zařízení 8-)

byl jsem na místě, celý areál vypadá moc pěkně, nic není vyrabované, ale je to hlídané.
netušim, jak moc, u hlavního vjezdu stálo auto a na bráně někdo seděl.
jestli mají kamery nevim, psy jsem neviděl (to ale neznamená, že tam nejsou :D )
tak co? troufne si někdo?

Výstřižek.JPG


download/file.php?id=6417&mode=view

Ahoj, nevíte někdo kde se nachází tenhle areál? Nemůžu k tomu sehnat žádné další info... :(
Díky moc!

Galateia
Příspěvky: 3
Registrován: ned 24. zář 2017 18:33:19
Bydliště: České Budějovice

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod Galateia » úte 17. zář 2019 11:03:51

download/file.php?id=6417&mode=view

Ahoj, nevíte někdo kde se nachází tenhle areál? Nemůžu k tomu sehnat žádné další info... :(
Díky moc![/quote]


Nevím :cry: Ptal ses původního autora?

Naftak
Příspěvky: 2
Registrován: pát 17. srp 2018 13:20:10

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod Naftak » úte 04. úno 2020 20:41:27

Zdravím urbexeři jsem z písku a sháním nějaké urbexové lokace v jižních Čechách pokud máte nějaké lokace napište mi nebo pokud se chcete přidat přikládám email naftak69@gmail.com

Uživatelský avatar
Simmie
Příspěvky: 134
Registrován: ned 24. led 2016 20:56:50
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod Simmie » sob 29. úno 2020 0:39:09

Naftak píše:Zdravím urbexeři jsem z písku a sháním nějaké urbexové lokace v jižních Čechách pokud máte nějaké lokace napište mi nebo pokud se chcete přidat přikládám email naftak69@gmail.com


Písečák zde :D

antaury
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. lis 2020 8:25:33
Bydliště: České Budějovice

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod antaury » pon 02. lis 2020 9:07:36

Zdravím komunito, jsem z Budějovic. Teprve s urbexem začínám, tak bych rád poznal nějaké lokality i nové lidi.
Budu rád když se někdo ozve :)

LeVovic
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. čer 2021 4:17:04
Bydliště: Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod LeVovic » pát 25. čer 2021 12:47:46

Ahoj urbexáci :)
také jsem z Písku, respektive z vesničky od vedle, z Protivína :D po urbexu jezdím poslední dobou dost často, nejdál jsem byl asi v Prachaticích. Pokud by se zde našel někdo, koho urbex baví, budu moc rád, když mi dá vědět. Samotnému se mi moc chodit nechce, je to dost nebezpečné :D vlastní vůz mám ;)

Mimochodem Simmie, napsal jsem ti PM, i když tvůj příspěvěk je dost starý ;)

Včera jsem byl na jednom oblíbeném místě už potřetí a bouřka se silným větrem odkryli studnu, vělmi pěkné, jsem moc rád, že jsem do ní nezahučel, když předtím nebyla vůbec vidět :D
Na Urbexu NIKDY nekraď a nenič nic, co vidíš!






Robertekk23
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. črc 2022 22:22:42

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod Robertekk23 » ned 17. črc 2022 22:46:11

Zdar schanim nejake dobre partaky kteri by se pridali nebo se muzu pridat ja... lide z okoli to moc nebere a sam se moc nikam nedostanu. Mam par zajimavych lokaci a rad bych poznal nove tak se nevahejte ozvat. Zdaaar

bossboja
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 21. črc 2022 17:26:07

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod bossboja » čtv 21. črc 2022 17:26:37

Jo já. Funguje někdo v ČB? Nějaký zajímavý tipy ?

corydoras
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. led 2018 12:16:18
Bydliště: J.Hradec

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod corydoras » pon 01. srp 2022 22:15:50

bossboja píše:Jo já. Funguje někdo v ČB? Nějaký zajímavý tipy ?


Ahoj, jsem z J. Hradce, ale jezdím po celé ČR...občas i zahraničí, můžeš se přidat

wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod wolfmeowbear » pát 18. lis 2022 18:00:03


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod wolfmeowbear » stř 07. pro 2022 16:41:12

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Max
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. dub 2023 12:53:30

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod Max » ned 16. dub 2023 12:55:33

Ahoj, jsem tu nový nevěděl by někdo nějaká zajímavá místa okolo českých Budějovic nebo trhových svin?

wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Jižní Čechy

Příspěvekod wolfmeowbear » pon 01. kvě 2023 23:09:10

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


Zpět na „Hledám parťáka / Plánuji výpravu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů