Urbex dokument - Hledání lidí pro natáčení

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
vrojt

Urbex dokument - Hledání lidí pro natáčení

Příspěvekod vrojt » stř 04. říj 2017 12:46:46

Ahoj, zdravím.
Jsem studentem střední školy, zaměřenou na grafiku a grafický design, a jako ročníkovou práci pro ukončení studia jsem dal na téma Urbexu v předmětu kinematografie.

Hledám lidi, nejlépe v královéhradeckém kraji, ale i třeba v Praze, jestli by byli ochotní vystoupit, něco poreferovat o urbexu, případně ukázat nějaké lokality a pokud vědí něco o historii, tak promluvit. Tímto žádám i o to, aby se hlásil člověk, který má co ukázat, a co nabídnout, a nemá problém s plynulou řečí. Urbex v dnešní době může dělat opravdu kdokoliv, ale mluvit o něm srozumitelně už moc ne. Nemyslím to špatně, ale fakt by se to blbě sledovalo, kdyby tam někdo koktal, nebo skládal větu tak, že bude nesrozumitelná.

Zájemci pište na vojtech@rademacher.cz. Děkuji.

tomasjakub

Re: Urbex dokument - Hledání lidí pro natáčení

Příspěvekod tomasjakub » čtv 29. črc 2021 15:24:30

Někdy, když se nechám odradit, se raději nechám něčím rozptýlit, jako je hraní her. Blackjack je pro mě nejlepší, nicméně ne vždy je možné hrát karty s přáteli. Na https://hravelka.com/blackjack/ je proto k dispozici vynikající výběr online blackjacku se všemi zdroji a spoustou bonusů. Zde jsou všechny potřebné informace.

Zpět na „Volná diskuze“