Koho jste kde potkali?

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Yorgy
Příspěvky: 5
Registrován: pát 06. bře 2015 12:50:05
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Yorgy » stř 17. úno 2016 20:18:08

Jednou jsem potkal hlídače v jednou zámečku pak JZD... dělali si ze mě prdel prej "jdem vás okrást" - v ruce foťák si řikám, do hajzlu... nakonec mi jen řekli že to tam hlídaj a že mám dávat pozor a pak vypadnout...

A pak jsem v jednom místě potkal nějakýho mongola bezďáka... nevypadal jako vietnamec... ale fakt mě vyděsil... no slušně jsem ho pozdravil a hleděli jsme si každej svýho.

Ale policii zatim ještě nikdy :D
Jednou mě chytnou...

AwX_CZ
Příspěvky: 145
Registrován: pon 02. lis 2015 0:16:16
Bydliště: jižní Čechy

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod AwX_CZ » ned 06. bře 2016 0:38:04

Tak mě zatím všechny zážitky zahrnující vzteklé majitele, policii nebo nahé bezdomovce létající na košťatech apod. , o kterých čtu tady na fóru minuly . Ale dnes(vlastně už včera když koukam na hodiny :-/) dobrý zážitek, když člověk zaleze pod zem, kde nikoho nečeká a potká psa a od dvojice chlapíků se dozví, že nějací nadšenci zde pořádají úklidovou akci a čistí podzemí od odpadků. Před rokem jsme se tam procházeli úplně sami a dnes to tam bylo jak na Václavaku :D

Uživatelský avatar
Klárýs
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 24. bře 2016 12:26:11
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Klárýs » úte 29. bře 2016 10:39:08

Smažkyyyyyy :D jeden čuměl z 10cm do zdi a druhý si povidal s topením a říkal mu miláčku :D Když jsem šla uplně potichounku dolů tak se za mnou ozvalo "hej, n-n-n-emáš c-c-c-cigarko?" -to jsem si málem stříkla do textilu. :D

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » úte 29. bře 2016 20:11:05

Na ně fakt bacha, člověk nikdy neví co od nich čekat, zlatej bezdomovec.

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Simmie
Příspěvky: 134
Registrován: ned 24. led 2016 20:56:50
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Simmie » úte 29. bře 2016 21:20:45

Rendy píše:Na ně fakt bacha, člověk nikdy neví co od nich čekat, zlatej bezdomovec.

Tapatalkuji


Já mám jeden rozbořenej barák, hned vedle toho mýho, ale právě kvůli těm smažkám tu ještě nejsou fotky. Sama si tam fakt netroufnu, kdyby tam byli.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » úte 29. bře 2016 21:53:55

Nestojí to za to no, sama holka je fakt terč, když jdou dva, tak už to je na ně většinou moc složité. Něco se takhle zvrtne jen jednou a pak to sranda není, je lepší tomu předcházet, přecijen to není počítačová hra, kde člověk klikne na "load game" :) a jiných míst je zatím habaděj.
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Simmie
Příspěvky: 134
Registrován: ned 24. led 2016 20:56:50
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Simmie » stř 30. bře 2016 11:58:03

Právě no. Hlavně jich tam prý chodí tak 3-4, takže by to fakt nebyla žádná sranda tam. Ten dům samotný taky není v nejlepším stavu (propadající se podlahy a stropy), takže případný útěk by tam nepřipadal moc v úvahu :D

Uživatelský avatar
rionka_cz
Příspěvky: 23
Registrován: pát 11. bře 2016 10:40:37

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod rionka_cz » stř 30. bře 2016 17:53:24

Když je člověk sama holka a zahlédne v okolí osobu, tak se ukryju a zdrhám, tedy aspoň já. Zvuky, pachy apod. člověka varují, to už tu proběhlo. Nedovolila bych si fotit se sluchátkama, nesoustředila bych se a dělala bych hluk. Zatim jsem naštěstí zahlédla jen jiné průzkumníky, ale nemám koule na první kontakty s cizími entitami, i když to jste možná vy z přátelského druhu - ale člověk nikdy neví a krom toho já jsem tam ten vetřelec, primárně. Jednou jsem ale stála v horním patře a na schodech někdo chrastil, tak jsem zadupala a on chudák utekl. :)

To je ale dost šikovné, mít u sebe cigáro a drobák pro případné vyžehlení střetu. Lezu do věcí v tmavých odrbaných hadrech s kapucou na hlavě a odrbanou taškou, absolutní minimum zajímavých předmětů. Feťáci naštěstí zatím nikde, obydlená doupata jsou dobře poznat a jde to vysledovat. Snad nenaběhnu na sekuritaky, zatím mám štěstí. Je dobré mít na nohou glády a všechno v pozoru.... ale to všechno už víte, jen tak plácám.

tapatalk @ nexus7

Uživatelský avatar
Marrty
Příspěvky: 31
Registrován: pon 29. pro 2014 13:01:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Marrty » stř 30. bře 2016 19:18:16

Sama holka asi není úplně ideál, ale jakmile jste alespoň dva až tři, tak bych z nich strach neměl, jsou jak zvířata, mají větší strach než urbexeři, na nic velkého se tyhle lidé nezmůžou :cafe:

Uživatelský avatar
Simmie
Příspěvky: 134
Registrován: ned 24. led 2016 20:56:50
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Simmie » stř 30. bře 2016 23:28:07

Problém je že já chodím sama :D žádný sidekick se mi zatím neobjevil.

Uživatelský avatar
Klárýs
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 24. bře 2016 12:26:11
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Klárýs » pát 01. dub 2016 8:16:38

Ja vetsinou chodila sama a kdyz fakt na nekoho stesti tak fetaci, prevazne ty smazky. Ale v pohode vzdycky. Ja uz strach nemam nikdy a z niceho, prosla jsem si svym a vyvazla ziva :) ;)


Odesláno z mého SM-J500FN pomocí Tapatalk

milujibublinky
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 01. říj 2015 16:54:42

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod milujibublinky » ned 03. dub 2016 18:05:04

Teda holky, smekám před vámi, že jste schopné jít samy. Já se snažím chodit vždy ve dvou a i tak nemám vždy dobrý pocit, když je ten druhý o kus dál ode mne. Na jednu stranu jsem srab, mám se ráda, na druhou stranu mi to ale nedá a musím se všude podívat. Naštěstí jsem se ještě moc s nikým nesetkala. Akorát na přelomu roku jsme byli v jedné továrně a potkali tam dva další urbexery. Holčina vyprávěla, že nefotí dlouho, že má za sebou jen pár objektů, ale že ji to strašně chytlo. Setkání bylo fajn, ale pořádně ani nevím, odkud mladí byli. Jinak mne také napadlo nosit s sebou placatici, jako případný prezent pro bezďáky a nějaké suché pamlsky pro rafany, ale zatím na to vždy jen myslím, že musím něco koupit a pak jsem najednou v nějakém objektu a uvědomím si, že pro případ nouze nic nemám.

Uživatelský avatar
Lexx
Příspěvky: 208
Registrován: pát 25. říj 2013 22:42:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Lexx » ned 03. dub 2016 18:42:39

Spíš než pamlsky bych doporučoval něco na obranu ;)

Uživatelský avatar
rionka_cz
Příspěvky: 23
Registrován: pát 11. bře 2016 10:40:37

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod rionka_cz » stř 06. dub 2016 18:23:57

Lexx píše:Spíš než pamlsky bych doporučoval něco na obranu ;)

pamlskem a okecavanim muzu pripadny prusvih urovnat. vytazenim pepraku by se situace, ne nutne hrozna, imho jen zhorsila. to neznamena jej nemit, naopak - ale pamlsky jsou dobra priloha, co me dosud nenapadla :) nicmene za sebe stale preferuji zadny kontakt, nejlepe nikdy.

btw je uzasne a fascinujici, jak velke procento zenskych umelkyn tohle laka. podporuji.


tapatalk @ nexus7
Naposledy upravil(a) rionka_cz dne úte 26. dub 2016 20:08:29, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Swab LA
Příspěvky: 34
Registrován: pon 22. úno 2016 12:51:00
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Swab LA » čtv 07. dub 2016 20:20:33

V uplynulém týdnu jsme měly na posledním průzkumu postaráno jak o zábavu tak i o to aby jsme nebyly spatřeni. Pobavení přišlo v Praze v celkem známém industriálním komplexu který je v současné době dost pracně zabezpečen ale vlízt se dovnitř dá když víte kudy...... když už jsme chtěly odcházet zaslechly jsme hlasy a jelikož se většinou snažíme bejt neviděni ale vidět přikradl sem se k nejbližšímu oknu abych koukl kdo-co-proč.... Zahlédl jsem 4 výrostky u kdysi hlavního vchodu do kancelářské budovy ke kterým se přidaly další včetně slečen. Po chvilce sledování bylo jasné že aspoň jejich část by ráda dovnitř ale jejich mozkové buňky asi nepochopily že zacihlované okna s mřížemi a kovové dveře s parádním zavařením nepovolí...... První jejich nápad pobavil celou naší trojici... když vzaly plastový koš a dveře se pokusí vyrazit, (koš byl prázdný) musím dodat, to jsme měly natočit pro pobavení všech. Další nápad byl lepší, okno v prvním patře má cihly jen z půlky... urvu tudle větev a vylezu tam, si asi říkal jeden z nich....komedie pokračovala. Část výrostku odešla, my jsme se vydaly k východu, když jsme při přechodu zjistily že objevily největší kovový vrata do elektrické rozvodny s par centimetrovou dírkou. Ani tudy to jejich mozky nedaly. už nás nebavily a tak jsme rozhodly že ve velké hale u okna (samozřejmě neviděn) zařvu SEM SE NEDOSTANETE!!! chvíli vyjeveně koukali, párkrát něco zkusily hodit směrem kde si myslely že jsme a pak odešly. Budova to pro tentokrát ustála ve stejném stavu jako byla.......
Svět Patří těm co se neposerou. Ch.B.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » čtv 07. dub 2016 21:32:32

Bych bušil tyhle bezmozky.

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Simmie
Příspěvky: 134
Registrován: ned 24. led 2016 20:56:50
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Simmie » pát 08. dub 2016 14:52:17

Nějaký lidi jsou fakt na pěst :roll:

Uživatelský avatar
Swab LA
Příspěvky: 34
Registrován: pon 22. úno 2016 12:51:00
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Swab LA » pát 08. dub 2016 16:41:22

možná dobře že ty mozky očividně neměly a nic se jim nepovedlo kdyby je měly přišly by třeba na cestu dovnitř a mohly udělat větší zlo....
Svět Patří těm co se neposerou. Ch.B.

Uživatelský avatar
Allah
Příspěvky: 6
Registrován: ned 17. dub 2016 18:15:48
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Setkání se spolumajitelem

Příspěvekod Allah » stř 18. kvě 2016 22:18:22

Byly jsme s kamarádem v opuštělém hotelu BARRANDOV na Hůrkách (Karlovarský Kraj)
Kamarád tam moc nechtěl dovnitř, bál se že vevnitř budou feťáci a tak...
Když jsem ho konečně překecal tak jsem šli pomalu chodbou a najednou na nás někdo začal řvát, já jsem jako největší strašpytel začal zdrhat že je to bezdomovec nebo rozzlobený sousedi nebo hlídači... Ukázalo se že to byl ''SPOLUMAJITEL'' aspoň to tvrdil, který tam byl shodou okolností, čekal na investory (asi probírali možnou rekonstrukci hotelu nebo jeho demolici), pán na nás byl moc milý, chvilku jsme si s ním povídali, z místa nás nevyhodil jen řekl ať si na sebe dáváme pozor aby se nám nic nestalo a tak...

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » čtv 19. kvě 2016 4:58:42

To bych se ho hned zeptal co tam probírají a proč je v takovém stavu :D

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů