Koho jste kde potkali?

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » úte 30. čer 2015 17:30:59

No, takhle když si to člověk čte, tak bych skončil u škvíry v okně :D ale je pravda, že zvědavost člověku prostě často nedá a vlezl bych nejspíše dovnitř a přesně jako ty bych nejdříve zkontroloval situaci, může se totiž stát, že tvůrce bordelu už je dávno pryč a uličky vytvořila místní omladina, která místo často navštěvuje. Funkční TV a přehravač je ovšem průšvih no a není to tak neobvyklé, že v tomhle dokážou lidi žít a buh ví, co by se někomu takovému honilo hlavou, pokud by ve svém bordelu uviděl někoho dalšího.
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Balwan » úte 30. čer 2015 20:00:13

Vstupní dveře byly zamčené a jiný vstup než ten, který jsem musel absolvovat já tam nebyl, takže já mám jasno :D

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Psycho » pát 07. srp 2015 14:26:09

Balwan: Když jsi mi ten příběh vyprávěl, tak jsem se málem po.... :D to je nejlepší vzít co nejrychleji čáru a zmizet, než se vrátí majitel a asi bude hodně nasranej :D

Uživatelský avatar
katka920
Příspěvky: 613
Registrován: úte 01. říj 2013 18:39:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod katka920 » pát 07. srp 2015 17:20:22

Taky bych se otočila jen co bych viděla ten bordel...I když tys to vyprávěl spíš jako komedii, takhle napsaný je to docela děsivý.

My zas ve Švédsku našli domeček, s igelitovou výplní některých oken místo skel a v jedné místnosti bylo okno zastlané krabičkami od léků. Kluci se jali to obejít. Jiný zase opravil zaparkované staré chodítko (zpojízdnil ho). A pak přišli kluci bílí jak stěna a že tam prý někdo leží v posteli a kolem je bordel, že je ten dotyčný možná mrtvý. Tak jsme nevěděli, co dělat. Chvíli jsme tam stáli, kluci to šli ještě zkontrolovat a najednou se ozval zámek a kdosi uvnitř otevřel. Před námi se zjevila ta osoba z postele - hoooodně stará paní v tričku a plenách a furt se na nás usmívala. Tak jsme se radši rychle ztratili. Taky nic moc... :D
Naposledy upravil(a) katka920 dne pát 07. srp 2015 19:52:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » pát 07. srp 2015 17:30:02

Zloooděj!....eee, nene madam, my si to k vám jdeme jen prohlédnout a vyfotit....cože?.... :D

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
katka920
Příspěvky: 613
Registrován: úte 01. říj 2013 18:39:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod katka920 » pát 07. srp 2015 19:54:34

No, hlavně mě trápí myšlenka, že jak jí kluci odbrzdili to chodítko, možná - pokud se ještě někdy zvedla ze smrtelného lože a rozhodla se vypravit za dalekou civilizací - sjela ze srázu do moře. Domeček byl totiž na kraji srázu a pod ním se nacházela opuštěná loď - tu však odvezli asi tři měsíce před tím, než jsme dorazili. Zbyl po ní jen mastný flek.

karelll
Příspěvky: 69
Registrován: úte 01. říj 2013 18:48:13

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod karelll » pát 07. srp 2015 22:32:12

katka920 píše:No, hlavně mě trápí myšlenka, že jak jí kluci odbrzdili to chodítko, možná - pokud se ještě někdy zvedla ze smrtelného lože a rozhodla se vypravit za dalekou civilizací - sjela ze srázu do moře. Domeček byl totiž na kraji srázu a pod ním se nacházela opuštěná loď - tu však odvezli asi tři měsíce před tím, než jsme dorazili. Zbyl po ní jen mastný flek.

Po lodi, nebo po stařence?

Uživatelský avatar
katka920
Příspěvky: 613
Registrován: úte 01. říj 2013 18:39:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod katka920 » pát 07. srp 2015 23:33:58

Po lodi :D Napadlo mě, že to tak vyzní :D

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Balwan » ned 09. srp 2015 21:07:31

Katko, tohle tu radši nepiš, takhle ne napráskat :D

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » čtv 13. srp 2015 17:28:21

Já hlásím setkání s Urbex TC, urbexeri Svatava a já nevim kdo tam ještě byl v Kallovce cca 14 dní zpět :cool: viděli jsme je už z dálky, tak nás s Dashou napadlo si trochu oživit víkendový večer, počkat až všichni zalezou a pak je trochu poděsit kroky :D ale byli celkem dlouhé stále neuspořádaně někdo venku někdo vevnitř, tak jsme se na to vykašlali a šli objekt omrknout v jejich společnosti. Na jejich zvídavý dotaz zda máme fb stránku jsme odvětili, že nic takového nemáme, což je možná i krapet překvapilo, že si snad i možná fotíme jen tak :D no popřáli jsme si zdar do dalších cest a každý si šel svou cestou :cool:
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Balwan » čtv 13. srp 2015 20:35:53

Rendy píše:Já hlásím setkání s Urbex TC, urbexeri Svatava a já nevim kdo tam ještě byl v Kallovce cca 14 dní zpět :cool: viděli jsme je už z dálky, tak nás s Dashou napadlo si trochu oživit víkendový večer, počkat až všichni zalezou a pak je trochu poděsit kroky :D ale byli celkem dlouhé stále neuspořádaně někdo venku někdo vevnitř, tak jsme se na to vykašlali a šli objekt omrknout v jejich společnosti. Na jejich zvídavý dotaz zda máme fb stránku jsme odvětili, že nic takového nemáme, což je možná i krapet překvapilo, že si snad i možná fotíme jen tak :D no popřáli jsme si zdar do dalších cest a každý si šel svou cestou :cool:

Tak tyhle týpky bych rád někdy potkal osobně, znám je docela dlouho, ale jen přes FB no :)

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Theya » pát 14. srp 2015 6:43:10

Rendy píše:Já hlásím setkání s Urbex TC, urbexeri Svatava a já nevim kdo tam ještě byl v Kallovce cca 14 dní zpět :cool: viděli jsme je už z dálky, tak nás s Dashou napadlo si trochu oživit víkendový večer, počkat až všichni zalezou a pak je trochu poděsit kroky :D ale byli celkem dlouhé stále neuspořádaně někdo venku někdo vevnitř, tak jsme se na to vykašlali a šli objekt omrknout v jejich společnosti. Na jejich zvídavý dotaz zda máme fb stránku jsme odvětili, že nic takového nemáme, což je možná i krapet překvapilo, že si snad i možná fotíme jen tak :D no popřáli jsme si zdar do dalších cest a každý si šel svou cestou :cool:


Na urbex TC jsem měla štěstí v Německu, ale oni akorát přijeli a my odjížděli... bylo to vtipný, chvíli jsme na sebe venku koukali jak vrány a pak povídám Pátkovi, že ho poznávám podle bundy (bylo to v zimě) a pak na mě zas nechápavě koukal Pátek, jak můžu fb stránku identifikovat podle oblečení... :D Za pokec to stálo, ale jinak je dobře, že jsme se minuli, docela bychom se při focení pletli :) (Tak tím jsi mi Rendy připomněl, takže beru zpět výrok, že nikde nikoho moc nepotkávám) :)

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » pát 14. srp 2015 7:37:12

Tak to máš asi štěstí, já už mám skoro problém někde někoho nepotkat, poslední víkend cca 7 lokalit a v polovině setkání. A co jsme byli spolu, tak si vzpomeň třeba na overlook nebo odstrašující případ v podobě koleckových křesel, kde nás bylo i s těma děckama snad dvacet. Ale je fakt, že když člověk jede mimo místa, která jsou na internetu několikrát vyfocená, tak má klid. Bohužel fotky ze známých míst tady na fóru kolikrát chybí, tak člověk musí do davu :D

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Theya » pát 14. srp 2015 9:42:09

Rendy píše:Tak to máš asi štěstí, já už mám skoro problém někde někoho nepotkat, poslední víkend cca 7 lokalit a v polovině setkání. A co jsme byli spolu, tak si vzpomeň třeba na overlook nebo odstrašující případ v podobě koleckových křesel, kde nás bylo i s těma děckama snad dvacet. Ale je fakt, že když člověk jede mimo místa, která jsou na internetu několikrát vyfocená, tak má klid. Bohužel fotky ze známých míst tady na fóru kolikrát chybí, tak člověk musí do davu :D

Tapatalkuji


Kolečková křesla byly peklo, tam se fakt nedalo moc vymotat :D

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » pát 14. srp 2015 9:53:10

S takovým zážitkem už člověka pak ani nebaví prohlížet si fotky z tohohle místa i kdyby byly kdovíjaké, například teď u urbex Praha, člověku se jen zježí všechny chlupy :D

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Balwan » pát 14. srp 2015 10:24:17

Tak to my měli House of Wheelchairs jen pro sebe a to jsme tam byli snad dvě hoďky :)

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Rendy » pát 14. srp 2015 13:44:53

Tak samozřejmě ne vždy je jedna lokalita pod trvalým náporem :)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Tvítý
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02. úno 2016 17:09:29

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod Tvítý » stř 03. úno 2016 18:25:17

Chtěl bych se zeptat jestli máte nekdo zkušenosti z urbexem v USA respektive v texasu?
Nacházím se zde momentálně na vyměnem pobytu a mám v plánu zde navštívit některé lokace. Například hotel baker mineral wells od kterrho jsem asi pouze 80 km.
Tskze prosím o řadu jestli s tím má někdo skusenosti :D
Děkuji :)

Uživatelský avatar
GERUS
Příspěvky: 19
Registrován: stř 16. zář 2015 19:14:12
Bydliště: Beroun

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod GERUS » čtv 04. úno 2016 18:36:14

Tvítý píše:Chtěl bych se zeptat jestli máte nekdo zkušenosti z urbexem v USA respektive v texasu?
Nacházím se zde momentálně na vyměnem pobytu a mám v plánu zde navštívit některé lokace. Například hotel baker mineral wells od kterrho jsem asi pouze 80 km.
Tskze prosím o řadu jestli s tím má někdo skusenosti :D
Děkuji :)



Ahoj, dle toho videa (25:27min) to moc neřeší. Týpek normálně odjel. Jestli něco cáloval nevím. https://www.youtube.com/watch?v=Zov7PEXdVZk

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Koho jste kde potkali?

Příspěvekod aldacz » čtv 11. úno 2016 21:38:39

Ten pocit když se někam vydate a pak prideje jeep..a taky ceka až vypadnete :D


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů