Facebook závislost

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » sob 22. lis 2014 12:11:57

No zaplaťpanbu, plkat tu o něčem jiném, je z toho off-topic :D nad dopady chování by se každopádně přemýšlet mělo, platit to třeba u developerů, tak máme místo karlštejna nákupák ;)

Tapatalkuji..
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
katka920
Příspěvky: 613
Registrován: úte 01. říj 2013 18:39:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod katka920 » ned 23. lis 2014 11:20:56

Už toho fakt nechte. Akorát tím docílíte toho, že na*erete další lidi, kteří sem přestanou chodit. A fakt, když si přečtete celou diskusi, zjistíte, že se tu mele pořád to samé. Klid. Každý si řekl, jak to vidí a dobrý. Víc už o tom netřeba hovořit. Rendy upozornit na rozštěpenost, jiní se k tomu taky vyjádřili, teď ať si to každý přebere podle svého... ale pokud se v tom budete patlat, dost riskujete "mrtvý fórum"

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » ned 23. lis 2014 12:08:09

Diskuze se stejně týká lidí, kteří sem nechodí nebo už sem přestali přispívat dávno před touto diskuzí, právě proto, že teď přispívají na fb, například HelloKitty ;). Každopádně nemyslím si, že by to byla pro ostatní nějaká zavrženihodná diskuze, prostě se některým něco nelíbí, tak o tom pokecají, toť vše. To samé se řeší na https://www.facebook.com/UrbexFail a jiných diskuzích. Nicméně já už vše podstatné řekl, komu se tohle téma nelíbí, ať to tu ignoruje, jak už tu bylo řečeno. V posledních dnech to tu stejně žije akorát kvůli příspěvkům ala "nechte toho", ne kvůli odpůrcům fb ;)
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod HelloKitty » ned 23. lis 2014 22:20:22

Když už se tu mluví o mě..tak jsem stále chodím, ale nepřispívám. Mám k tomu několik důvodů. Trávila jsem nad tím dycky mraky času, zmenšit fotku, aby se dala vůbec nahrát do galerie byl vrchol toho, co jsem dokázala. Proto jsem pak i dávala spíš odkazy k nám na fb, protože upřímně je to uživatelsky -pro debily, tedy pro mě. Forum je pro lidi co s tim uměj a maj na to čas. Upřímně, trávím teď 5 dní v týdnu na cestách, takže se maximálně zmůžu na fotku mobilem. to kvalitní teď fotí Tomáš, když se někam konečně dostaneme, k tomu se snažím napsat nějaká smysluplný informativní text. Tady tu úlohu plní Katka, často se mi stalo, že jsme někde byli a do týdne tam jela i Katy a udělala rovnou album, tak jsem se s tím už nezabývala, abych se neopakovala. Toť ode mě..pokud tě Rendy prudí, že sem nechodím, a radší sypu alba na FB,kterej je pro nás dementy, tady je to pro mě moc složitý ..holt jsem blond a šetřím čas.. :roll:
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » ned 23. lis 2014 22:50:26

Já už jsem ti k tomu vše řekl ;) Určitá povědomost o opuštěnostech a téhle zálibě prima, ale zbytečná masovost jim dle mě nesluší ;)

Tapatalkuji..
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Sudlice
Příspěvky: 237
Registrován: stř 25. zář 2013 20:34:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Sudlice » pon 24. lis 2014 19:45:47

Achjo, nechápu, proč se to tady musí pořád dokolečka rozpatlávat. Ať si každej přispívá kam chce a hotovo.

Nemyslím si, že by zrovna HelloKitty pařtila mezi ty fejsbukáře, který se chytli na urbex jen kvůli rádoby slávě a honění vlastního ega na über cool fotkách a následnejch lajcích, to ani náhodou. Tak proč se tady do ní opírat, kvůli tomu, že používá FB? Prostě jí to uživatelsky víc vyhovuje, na tom není nic trestuhodnýho.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 24. lis 2014 20:09:35

Něco takového jsem u ní vůbec neřekl a jak už jsem tu psal, souhlasím s tím, že je facebook uživatelsky příjemný...
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Sudlice
Příspěvky: 237
Registrován: stř 25. zář 2013 20:34:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Sudlice » pon 24. lis 2014 20:15:01

Aha, ale trošku mi to tak vyznělo:
Rendy píše:Diskuze se stejně týká lidí, kteří sem nechodí nebo už sem přestali přispívat dávno před touto diskuzí, právě proto, že teď přispívají na fb, například HelloKitty ;).


tak sorry, jestli jsem to jen blbě pochopila ;)

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 24. lis 2014 20:27:08

Ne to ne, to souviselo s předchozím příspěvkem, že sem lidi kvůli tomuhle tématu přestanou chodit, ale diskuze v tomto tématu se týká lidí, kteří sem nechodí právě kvůli tomu, že jsou na fb. Ale jak už jsem tu několikrát říkal, ať si je každý kde chce, ale zastávám názor za kterým si stojím, že...zbytečná masovost, která je na fb fan stránkách, opuštěnostem nesluší (záměrně používám slovo nesluší, ne škodí apod, protože magneti, vandalové apod. jim škodí mnohem víc). A pod tímhle názorem nevidím nic, za co bych se měl stydět, být označován za nějakého křižáka na vlastní výpravě :D nebo aby sem kvůli tomu lidi nechodili. Asi se tu špatně, možná útočně vyjadřuju, ale je to pouze téma k zamyšlení, ne "holomkové, koukejte přestat používat fb a zrušte si tam profil!!" :D
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Sudlice
Příspěvky: 237
Registrován: stř 25. zář 2013 20:34:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Sudlice » úte 25. lis 2014 21:57:24

Jen takové menší OT o Flickru, páč o něm v tomhle vlákně taky padla zmínka. Buďte obezřetní: http://petapixel.com/2014/11/25/flickr- ... pensation/

Uživatelský avatar
Dasha
Příspěvky: 47
Registrován: sob 06. zář 2014 19:55:07

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Dasha » čtv 27. lis 2014 14:43:05

Jako dneska jsem se fakt dopálila, narazila jsem na FB na jednu stránku, kterou obstarává nějakej ( vím, že jsem něžné pohlaví, ale promiňte) ko*ot!!!! Ne jen, že lacině prozrazuje všem místa, ale krade fotky a texty z našeho webu i různých FB stránek a dělá z toho jakési slideshow.... A ani se nedá říct, že by honil lajky, protože jich tam, zatím, má po málu... Tímhle stylem se brzo přidám do ,,křižácké výpravy", která se tu vede :-D.
ImageUploadedByTapatalk1417095742.168540.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » čtv 27. lis 2014 15:37:42

Ouuuuuuu, tak to je fakt už trošku moc i na mojí toleranci..... :wall: 3000 palců za měsíc, že poskládá fotky........

Uživatelský avatar
Dasha
Příspěvky: 47
Registrován: sob 06. zář 2014 19:55:07

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Dasha » čtv 27. lis 2014 15:59:22

Ale samotna videa nemaji skoro zadne lajky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » čtv 27. lis 2014 16:10:12

ale některá jsou již hodně komentovaná........

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Facebook závislost

Příspěvekod F..l » ned 30. lis 2014 17:50:19

Ouch.. Docela jste to tady rozjeli :O .. FB nebude trvat věčně, snad se do tý doby neprovařej všechny fleky, možná by bylo lepší prostě nikde nikomu neříkat lokality, jen face-to-face, tak to dělám já, když někoho někam vedu nebo někdo mě.. ;) Vsadil bych se, že choděj sem pro inspiraci a pak se tam tím chluběj jak našli to a to ;) ..
http://echo24.cz/a/i3UeU/facebook-bude-kupcit-s-jmeny-i-fotkami-uzivatelu#P7BiDlbwGxZmJzFe.01
A to s tou pragovkou... Tohle se mohlo psát tak někdy před rokem, teď to jenom znamená provar a tím pádem větší ostrahu, stejný jak na barandově, demence... Tenhle koníček neměl bejt nikdy "komercializovanej" :hmm:

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Theya » pon 01. pro 2014 11:37:11

Co se týká profláknutí míst, nejvíc mě "potěšil" letní speciál... http://litomericky.denik.cz/tema/serial ... mista.html

Kam se na to hrabe facebook :roll:

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » pon 01. pro 2014 12:42:27

Theya píše:Co se týká profláknutí míst, nejvíc mě "potěšil" letní speciál... http://litomericky.denik.cz/tema/serial ... mista.html

Kam se na to hrabe facebook :roll:



To je libovka, to by se jeden po :wall: Tady je to vysloveně lákadlo pro magnety a jinou zvěř

Uživatelský avatar
katka920
Příspěvky: 613
Registrován: úte 01. říj 2013 18:39:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod katka920 » pon 01. pro 2014 19:07:08

Tyhle regionální deníky jsou zlo... :/ Tyhle kiksy dělaj často...

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 01. pro 2014 21:41:50

Tady ještě jedna věc k facebooku a změnám od 1.ledna 2015
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/media- ... t-reklamu/
Hlavní info z videa, které se týká zapálených autorů stránek - Kolika fanouškům, se zobrazí moje příspěvky? Maximálně 10%. Facebook tak nutí, aby jste si zaplatili, aby váš příspěvek vidělo víc lidí... :D
Pro stavby možná dobře, ale je to dobrá o*ebávačka....já už jim na tyhle komerční finty kašlu a fb obecně hodně omezím, hlavně na posílání zpráv...
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod HelloKitty » sob 03. led 2015 12:37:49

no..to mě irituje..to je fakt..pořád mi to cpe, abych si zaplatila reklamu..nikdy..to je pro mě stejně nepředstavitelný jako platit za vstup do opuštěnejch budov nějakejm joudům..tenhle koníček by měl zůstat svobodnej..stačí, že člověk vyhodí tisíce za benzín, vybavení, přespávání atp...takže spíš než fb mě děsí komercionalizace a platba za vstup na některá místa..viz některá místa v okolí Berlína atp...howk
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů