Facebook závislost

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 8:57:17

Něco málo pro Lexxe, ať ví, o jakou zábavu na fb přichází :cool: Robert je správce fb stránky urbex Chodov a kamarád Urbexer Praha, kde jsem dostal toho banána a on sám se mnou pak nechtěl jet na výlet :beee: proto jsem si do něj na začátku šťouchnul :D

bobri.png
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Dasha
Příspěvky: 47
Registrován: sob 06. zář 2014 19:55:07

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Dasha » pát 21. lis 2014 12:31:04

Tuhle konverzaci prubezne sleduji uz od vcera :-) 32 liku a 30 komentaru, slesny skore :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Theya » pát 21. lis 2014 13:35:41

Jo tahle diskuze je moc fajn. Nezbývá než si z toho dělat srandu a čekat, kdy to dojde do fáze: Ty se bavíš s tímhle člověkem, proto se s tebou nebavím já. Ty máš stránku na facebooku a já taky, proto s tebou nikam nejpojedu, abys neměl víc lajků než já. Docela mi chybí ty časy, kdy na fcb byly stránky tři a celkově jsem znala cca jen deset lidí, kteří se vzájemně nepomlouvali a neřešili kdo kde byl a s kým.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 16:09:41

Nutno ještě podotknout sem do klidných vod, že o mě nemusíte mít strachy :D nevedu žádnou křížovou výpravu, tady jsem na to upozornil, nějak jsme se shodli. Každopádně zaneprázdněnost fejsbukářů jim nedovoluje sem nahlížet, ale když už se to tu nakouslo, nenechám to přeci vychladnout bez povšimnutí a pošlu jim jednu atomovku i tam :) odezva na sebe nenechala čekat...žádné rozumné protiargumenty, smáznutí první atomovky, zabanování a teď kolem 60ti příspěvků na jedné fotce :) jejich nedotknutelný svět slávy a mnoha tisíců fanoušků zažil první unlike, který už dlouho potřeboval :cool: Jestli to probere alespoň jednoho, dva lidi, byla to celkem úspěšná mise :nice:
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

sp2at3kk
Příspěvky: 76
Registrován: ned 22. zář 2013 19:19:00

Re: Facebook závislost

Příspěvekod sp2at3kk » pát 21. lis 2014 17:11:44

Rendy píše:... Jestli to probere alespoň jednoho, dva lidi, byla to celkem úspěšná mise :nice:


No nic, jdu si lehnout :lol:

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 17:13:00

Ze zarytých fejsbukářů.. :D

Tapatalkuji..
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Lexx
Příspěvky: 208
Registrován: pát 25. říj 2013 22:42:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Lexx » pát 21. lis 2014 18:22:08

Teeeda, tady se to ale rozjelo od doby co jsem tu byl naposled :o :twisted: a vůbec, všiml jste si někdo, že je to snad nejvášnivější diskuse za poslední dobu? :mrgreen:
Jinak, co se týče čekání na fázi "Ty se bavíš s tímhle člověkem, proto se s tebou nebavím já" (Theya), tak myslím, že už netřeba dál čekat, tahle vymoženost už mezi nás taky dorazila, co se tak ke mně občas dostane za šum :roll:

Jo...! - dík za print Rendy - fakt o hodně přicházím, ach jo :D
likeit2-1024x682.jpg

Uživatelský avatar
Lexx
Příspěvky: 208
Registrován: pát 25. říj 2013 22:42:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Lexx » pát 21. lis 2014 18:24:10

Check me
Check meeeeee!!!!! :lol: :lol:
are-you-a-facebook-addict-test-and-find-out.jpg
- jen pro pobavení ;)

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Theya » pát 21. lis 2014 19:38:11

Lexx píše:Teeeda, tady se to ale rozjelo od doby co jsem tu byl naposled :o :twisted: a vůbec, všiml jste si někdo, že je to snad nejvášnivější diskuse za poslední dobu? :mrgreen:
Jinak, co se týče čekání na fázi "Ty se bavíš s tímhle člověkem, proto se s tebou nebavím já" (Theya), tak myslím, že už netřeba dál čekat, tahle vymoženost už mezi nás taky dorazila, co se tak ke mně občas dostane za šum :roll:

Jo...! - dík za print Rendy - fakt o hodně přicházím, ach jo :D
likeit2-1024x682.jpg


Ty se bavíš s tímhle člověkem, proto se s tebou nebavím já" mě mrzí nejvíc. Ale co se dá dělat.

Rendy: Já ti náhodou fandím, my jsme si to vyjasnili a už mi zbývá jen pár lidem napsat, že by tě nemuseli soudit dřív, než te poznaj, nebo s tebou prohodí pár slov v soukromější konverzaci

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » pát 21. lis 2014 19:57:56

Koukam, že diskuze se hodně rozjela, tak mě to nedá se zase trošku nevyjádřit: Myslím, že jako všude je to o lidech, i člověk který má FB stránku se může opravdu zajímat o opuštěné budovy, historii a její původní funkce. Stejně jako hony za "lajkama" nejsou úplně všude. Bohužel je pravda že to spustilo vlnu pseudourbexerů. Jen to Rendy a Lexx neházejte vše do jednoho pytle.

To že k nám dorazila i ta slavná vymoženost "ty se bavíš s tím a s tím, tak já se nebavim s tebou" je bohužel více než k pláči.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 20:18:11

Samozřejmě neházím vše do jednoho pytle...nebo spíš takhle, házím, protože asi uznáš, že je velmi těžké tam něco rozlišovat, navíc skoro nemožné to nějak aktivněji sledovat. Je tam v tom i hrozný bordel bych řekl. Kor třeba stránky, které skutečně hrnou fotku za fotkou z různých míst...kdo si vzpomene na nějakou fotku, kterou tam někdo dal měsíc, půl roku, rok zpátky. Je to tam jako na výrobní lince, tahle nám získá 50lajků, 3 pochvalné komenty, pryč s ní, další 60lajků, 4 pochvalné komenty, pryč s ní...I když nad tím autor třeba takhle nesmýšlí.

Řeknu to takhle, naše komunita je srovnatelně velká s komunitou crxklub.cz (fanklub jednoho auta, není důležité) o kterou se také starám. Lidi se tam v podstatě sdružují na jednom místě, z CZ i SK, scházejí se, chlubí se mezi sebou fotkama svých mazliků, skoro všichni se mezi sebou znají osobně, panuje tam supr atmosféra. To samé i v jiné komunitě lidí hrajících hru geocaching, ten stejný příběh...
V téhle zálibě z nějakého důvodu hodně lidem zavoněla chuť jakési virtuální falešné slávy a rozutekli se na fb, kde každý chce být tajemný originál, panuje tu pachuť nezdravého soupeření, jak tu bylo řečeno, ten se baví s tím, ale ne s tím, protože ten se baví s tímhle atd., každý je ten nejtajemnější z tajemných.
Nějak extra mě to nedrtí, ale škoda to je, o tom žádná :)
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » pát 21. lis 2014 20:45:02

Diskuze s tebou je těžší než vysou*ožit jeptišku :D každopádně v jednom ti musím dát prostě za pravdu že už spousta lidí hraje na lajky a komenty a i zapomínaj na lidi které znaj... naopak v tom je dost často zášť, závist a propagace sebe samotného na cizim webu

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 20:52:37

:lol: jaj, tak to snad ne. Každopádně, i když tě osobně neznám, jsi z toho mého fejsbukového pytlíčku :D jsem rád, že jsi si sem našel cestu a vidíš, že je něco špatně :nice: Ono i když nechceš, tak si těch lajků všímáš, nějak tě ovlivňují a přitom jsou úplně k ničemu, v podstatě ani nic hmatatelnýho neodrážejí, něco po těch "fans" chtěj a aktivnější bude tak jeden ;) a dost možná se bude jmenovat karelll :D
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » pát 21. lis 2014 21:08:39

konečně někam patřim i když jsem vlastně v pytli :lol: jsem odhalen :lol: já už si všiml že to lajkujou pořád ti samí a to je ten typ co lajkujou vše

karelll
Příspěvky: 69
Registrován: úte 01. říj 2013 18:48:13

Re: Facebook závislost

Příspěvekod karelll » pát 21. lis 2014 21:17:15

Ku*va, už se tu zas debatuje.
Počkat, taky něco žbletnu.
Beru internety, kámoše, uděláme urbekskupinu a zejtra založíme novou stránku.
Poškrábu se na p*deli.

No ale teď vážně, Rendy stále tvrdí že nevede křížovou výpravu, ale stále to vypadá že vede. Ano, máš pravdu, ale Theya ti na to celkem trefně odpověděla v tom fb vláknu. Někde se mi něco nelíbí? Fajn, řeknu svůj názor a když ho autor stránky nepobere mam ho v ..... Ty to tu už pitváš tři dny jak na tržnici... Já osobně proti tvýmu názoru nic nemam, ale už na mě na fb vyskakuje víc než tebou nenáviděné stránky. A když už jsme u nich, na fb sleduju to co se mi líbí a co se mi nelíbí prostě ignoruju, a hle, nemam problem...
K tý komunitě ve hře jménem geocaching, není tak úžasná jak tu tvrdíš. Jako každá komunita je plná pokrytců a idiotů, kor v praze...
Dost jsem se rozvášnil, za to se omlouvám, nějak se to posbíralo, už několikrát jsem chtěl něco napsat, ale raděj jsem to smazal :D Ber to tedy prosím s rezervou.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 21:33:30

:D tebe to nějak rozvášnilo. Na fb to na tebe vyskakovalo jen pod tou fotkou a tam jsem přidal k tématu příspěvků, co se daj spočítat na jedné ruce :) A když to takhle ignoruješ na fb, proč tě to tak dráždí tady, kde to na fb nevyskakuje? Je to nějaká tvá fb výprava naopak sem? :D Jinak komunitou v Praze jsem měl na mysli geopraha.eu, tam jsem tě nikdy neviděl :) a beru to s rezervou, neboj :D

Tapatalkuji..
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

karelll
Příspěvky: 69
Registrován: úte 01. říj 2013 18:48:13

Re: Facebook závislost

Příspěvekod karelll » pát 21. lis 2014 21:43:42

A neměl bych tu dostat ban, když su ten facebook zavislák? :D

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 21. lis 2014 21:59:19

Tady diskuze neslouží jen ke chvalozpěvu a výskání, ale i k výměně dalších názorů :) je to tu spíš banánový absťák :D

Tapatalkuji..
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Lexx
Příspěvky: 208
Registrován: pát 25. říj 2013 22:42:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Lexx » pát 21. lis 2014 22:32:31

Wowka! už budem na pátý stránce...to je vášeň :D
Já si myslím že to vůbec neházíme do jednoho pytle, jen zdravě diskutujem a holt při tom občas zajedem do něčeho, čeho se pak někdo chytne :roll:
(třeba vzpomínám, že jsem tu psal i slůvka "světlé vyjímky" a "nepaušalizovat", takže no problem 8-))

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Balwan » sob 22. lis 2014 11:59:44

Ode dneška to tu přestávám číst, melete pořád dokolečka to samé, už mě to nebaví :-D Jak jsem už psal na fejsbůčku, ať si každý dělá co chce a jak chce ;-)
Ted budu mít mindrák, že mi tady ten koment nemůže nikdo lajknout. :wall: :D


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů