Facebook závislost

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » stř 12. srp 2015 13:31:21

:lol: že by se někdo spletl při psaní názvu, povedený fórek :D ale máš tu svou padavku stále v podpisu :D
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » stř 12. srp 2015 13:40:33

dík za upozornění :D :D

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Pertla » stř 12. srp 2015 14:04:11

Paradox co?
Ještě že urbex "nedělám" a když jo, tak tomu tak neříkám. Lidem se za fotky směju otevřeně, protože když už se směju, tak to musí stát za to ... viz. "padá Ti to" ať se najde jeden jedinej člověk který by mi řekl že za takovou kritiku je určitě vhodné vyhrožovat někomu smrtí. Tuze se těším na osobní setkání.

Když to shrnu, lidi jsou stádo a stádo jde vždy za lepší pastvou, takže doufám že se brzy touhle pastvou stane něco vííc cool.
Bez urbexu nežiju je stupidní kokotina, kterou může vymyslet jen duchaprostá osoba. Když pominu fakt že si dělá srandu ze svých "kolegů a kamarádů" tak alespoň poukážeme na fakt, že minimálně tohle prostě dělá i dotyčný sám. Minimálně si jezdí na zájezdíčky s dalí hordou nadržených dětí. Ano, je to otevřená kritika debilní stránky a hloupý lidi, který se bohužel nemotají jen kolem této záliby.

A ano, zachraňovat svět je dřina.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » stř 12. srp 2015 14:17:59

To je ovšem také výsledek toho, kdo se na tu zálibu vlivem velké publicity na fb lepí. Víc lidí, větší šance, že se najdou blbci a tam jich je velká koncentrace :) holt ne každému bylo rozumem dopřáno. Jak jsme si už psali, já zase dostal výhružný email, že mi rozbijou papulu za to, že jsem uzavřel zdejší fotosekci, i to stačí k rozpumprlikování některých jedinců :D Na panáčka asi dolehlo vedro.
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Psycho
Příspěvky: 42
Registrován: úte 12. srp 2014 14:12:37
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Psycho » stř 12. srp 2015 14:25:18

Vy jste ale "hejtři" :D :D ale je třeba umět přijímat kritiku, pokud to někdo neumí a vyhrožuje, je to trošku problém psychické poruchy :D

hrm1
Příspěvky: 27
Registrován: sob 31. led 2015 16:09:50
Bydliště: Liberec

Re: Facebook závislost

Příspěvekod hrm1 » stř 12. srp 2015 20:56:34

Ahoj nemám a nikdy jsem neměl FB :eeee: Nejsem žádnej sociál abych se prezentoval na sociální síti. Je to vůbec povolený nemít FB??? :ugeek:

Uživatelský avatar
Balwan
Příspěvky: 374
Registrován: stř 02. říj 2013 10:27:45

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Balwan » stř 12. srp 2015 21:24:43

hrm1 píše:Ahoj nemám a nikdy jsem neměl FB :eeee: Nejsem žádnej sociál abych se prezentoval na sociální síti. Je to vůbec povolený nemít FB??? :ugeek:

Hmm, také zajímavý názor :D

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Facebook závislost

Příspěvekod aldacz » pát 14. srp 2015 15:48:01

Balwan píše:
hrm1 píše:Ahoj nemám a nikdy jsem neměl FB :eeee: Nejsem žádnej sociál abych se prezentoval na sociální síti. Je to vůbec povolený nemít FB??? :ugeek:

Hmm, také zajímavý názor :D

Je :D a linked in...cokoli..:D

sent from my moto G

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 07. zář 2015 18:31:47

Trochu té nudy v práci, tak jsem se zabavil na účet modráků a trochu je vyhlásil pohádkou pro děti :D :cool:
http://urbex.cz/trabantik/
snad je to přiměje ke stažení krapet nevhodné diskuze :cool:
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Theya » pon 07. zář 2015 19:29:37

Rendy píše:Trochu té nudy v práci, tak jsem se zabavil na účet modráků a trochu je vyhlásil pohádkou pro děti :D :cool:
http://urbex.cz/trabantik/
snad je to přiměje ke stažení krapet nevhodné diskuze :cool:


No má to trochu chybu, že v té době existovaly jen 4 stránky, UE/Infiltration lokace nesděloval, já taky ne a OS s urbex.cz asi ani nevěděli kde to je, takže kdoví jestli za to mohou "modráci"... spíš to ukazuje přístup té naší české nátury... :roll:

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 07. zář 2015 19:51:43

Tož nátura samozřejmě také, ale trabantík byl v diskuzích numero uno a zjistit jeho umístění nebylo zase tak těžké, ostatně i ty fotografie byly v té době pořízené za krátkou dobu :) neříkám, že to byla vina vyloženě modráků, ale časová souvislost tam určitě byla. Mimoto OS už měla svůj trabantík s diskuzí kolem prodeje přeci :D https://www.facebook.com/opustenestavby ... =3&theater
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
Dasha
Příspěvky: 47
Registrován: sob 06. zář 2014 19:55:07

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Dasha » pon 07. zář 2015 20:12:48

Pohádka o trabíkovi na dobrou noc pobavila :-D uiiiii


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Theya
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29. zář 2013 13:38:37

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Theya » pon 07. zář 2015 20:48:48

Rendy píše:Tož nátura samozřejmě také, ale trabantík byl v diskuzích numero uno a zjistit jeho umístění nebylo zase tak těžké, ostatně i ty fotografie byly v té době pořízené za krátkou dobu :) neříkám, že to byla vina vyloženě modráků, ale časová souvislost tam určitě byla. Mimoto OS už měla svůj trabantík s diskuzí kolem prodeje přeci :D https://www.facebook.com/opustenestavby ... =3&theater


Na tu OS diskuzi jsem už zapomněla :D A pak na památný výrok pana MB, že když najde něco pěknýho, tak to po nafocení rozseká, aby to už nikdo jiný neměl... to byly časy, znalo se jen pár lidí, médiím tohle téma bylo jedno.... :lol:

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 259
Registrován: pát 10. dub 2015 17:04:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod RayeR » čtv 10. zář 2015 19:31:52

Rendy píše:Trochu té nudy v práci, tak jsem se zabavil na účet modráků a trochu je vyhlásil pohádkou pro děti :D :cool:

Nechci se nikoho zastavat, ale mas nejaky dukaz, ze za to muzou zrovna ti modri urbexaci? Uz sem tu myslim psal, ze se po meste a po takovych mistech zdaleka netoulame SAMI. Jsou i lidi, kteri nechodi do prace a maji na to cele dny. Myslet si, ze kdyz lokaci utajim na internetu, ze to nikdo neobjevi a zustane to zachovano na veky je naivni. Ale ani tim nerikam, ze to mame nekomu ulehcovat...

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » čtv 10. zář 2015 20:07:26

Tak samozřejmě jsem nikoho za ruku nechytil :) každopádně před tolika očima sdělovat lokace je celkem ulehčení. Stačí tam jeden pár očí co si řekne...Ty vole, to mám vedle ve vesnici, tak to se tam ožeru a trochu tam zablbnem s kámošema...a je vymalováno :) Je to pouze "čím méně očí, tím vždy rozhodně lépe" ;)
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 259
Registrován: pát 10. dub 2015 17:04:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod RayeR » pát 11. zář 2015 14:06:09

No ale ze za tim nicenim porad vidis nekoho z 'urbexaku' nebo minimalne lidi s pristupem na net a FB.
Pritom bezdomacu a fetaku, kteri vybydlujou baraky a berou cokoliv jde jen trochu zpenezit, je mnohem vic a net k tomu vubec nepotrebujou. Sou jako trpaslici, ti se vam dostanou uplne vsude :)

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pát 11. zář 2015 14:59:34

Trabantik vyvolal diskuzi kterou si určitě zaslouží :) každopádně stejnou otázku mohu položit já tobě, máš důkaz že za to nemohou lidé z fb a s netem? :) z vlastní zkušenosti, roubenka v horách vydrží skoro s veškerým vybavením dokud se úplně nerozloží, domek ve městě vydrží s veškerým vybavením nějaký ten rok, domek s vybavením zveřejněný na internetu vydrží pár měsíců, viz třeba anna, overlook a další. Takto natřásané objekty mají bez diskuze menší životnost :)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Facebook závislost

Příspěvekod aldacz » ned 13. zář 2015 11:25:24

Rendy píše:Trabantik vyvolal diskuzi kterou si určitě zaslouží :) každopádně stejnou otázku mohu položit já tobě, máš důkaz že za to nemohou lidé z fb a s netem? :) z vlastní zkušenosti, roubenka v horách vydrží skoro s veškerým vybavením dokud se úplně nerozloží, domek ve městě vydrží s veškerým vybavením nějaký ten rok, domek s vybavením zveřejněný na internetu vydrží pár měsíců, viz třeba anna, overlook a další. Takto natřásané objekty mají bez diskuze menší životnost :)

Tapatalkuji

A tím bych souhlasil. Čím odlehlé místo tím déle vydrží

sent from my moto G

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 259
Registrován: pát 10. dub 2015 17:04:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod RayeR » pon 14. zář 2015 3:26:54

>Rendy
Dobra, ja sem to automaticky vztahoval na objekty ve velkomeste, samozrejme kdyz je to dal od civilizace (a ruznych zivlu), tak je zivotnost o poznani vyssi. Treba by me zajimalo, kdo takhle nafotil jako prvni Veleslavin, Dynamitku, Waltrovku ci uz neexistujici filmove zavody A.G., jestli byly ty objekty jeste v neporusenem stavu. Ja tam byl 2002, 2010 resp. 2008 (to mozna ani tyto stranky neexistovaly, BTW whois pobavilo - Urbexova 666 Smogov :) a uz to bylo bezdomovci davno obyvane a vyrabovane. Ale to jsou velke objekty na rane, ktere se proste neschovaji a vi se o nich. Bezne domy zas nejsou az tak stredem mojeho zajmu, ale snad kdekoliv jsem byl, tak uz bylo evidentni, ze nejsem zrovna prvni navstevnik. A Do neporusenych zajistenych objektu, byt dlouhodobe zanedbanych, pochopitelne nasilim nelezu.
Jinak pokud to mas vysledovane z vice pripadu, kdy po zverejneni na netu sel razem stav objektu do kytek, tak OK, tomu nebudu oponovat. Naivne jsem predpokladal, ze ti, kdo takove fotky na netu vyhledavaji, se vetsinou chteji jen podivat a udelat si vlastni fotky a ne nicit. Ale je to jen o udrzeni danyho stavu o kousek dele, nic netrva vecne.

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » sob 26. zář 2015 10:06:30

Kdo nezachytil, včera na Facebooku skončila další FB stránka jménem Čurbex :cool: přesněji řečeno byla smazána samotným Facebookem včetně veškerých profilů majitele. Toho honba za senzacemi šokovat pitomoučké fanoušky dohnala až k tomu, že na stránku umístil fotografii postele ve které našli majitele cca tři měsíce po úmrtí. Asi si každý dovede představit, jak fotka vypadala. K tomu nechyběl ani stupidní popis, že už lítá někde ve vesmíru a ještě stupidnější diskuze pod fotkou a chlámání se jestli to není od psa apod.. Celkově dost nechutné, což některé zvedlo ze židle, stránka byla nahlášena a následoval krátký proces. Každopádně jen to ukazuje fakt, jací lidé se tam pohybují a ač si to mnozí nepřiznávají, je to tam pouze honba za senzacemi. Jsem celkem rád, za naše už víceméně privátní fórum, kde se schází lidé, kteří k tomu všemu mají nějaký vztah a komentáře jsou mnohem hodnotnější, než to co se děje tam...
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 21 hostů