Ženy v opuštěných budovách

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Rendy » pon 04. kvě 2015 16:15:03

A urbex je naopak plný žen, krásně se to doplňuje :D

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 16:26:22

Pertla píše:Pohlovka Já a rejpat? :D Si mě urazila :D Bylo myšleno vážně a seriozně! Se ozvi.
F.J. Ona to klec vlastně je :D Ale to víš, ve svazu budujeme genderovou vyváženost a chlapů je víc než žen .. což je nespravedlivý, takže dostala přednost Pohlovka … Takže si to nebe osobně :D :D


Pertla Pertlíček Néééé ty taková sarkastická mašina :lol: Vůbec do mě nereješ a do jiných, asi si do tebe brzo taky repjnu :lol:
A já dostala přednost ? Tak lepší než nějaký 100 kg urbexák co vypadá jak bezdomovec, to postačím i já viď , kord taková co leze do opuštěností jako fiflenka :lol: hlavně seriozně ! :)

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pertla » pon 04. kvě 2015 20:10:38

nemám 100 kg a nevypadám jao bezdík! :/

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod F..l » pon 04. kvě 2015 22:01:37

:wtf: :wtf: Pohlovka! To jako bylo na mě ten 100 kilovej urbexák!? :wtf: :uf:
Petrla: chápu no.. tak teda až ve svazu srovnáte stavy :beee:

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 22:22:13

F..l píše::wtf: :wtf: Pohlovka! To jako bylo na mě ten 100 kilovej urbexák!? :wtf: :uf:
Petrla: chápu no.. tak teda až ve svazu srovnáte stavy :beee:


Nebuď vztahovačný :lol: To bylo všeobecně :mrgreen: a ještě jsem neviděla 50 kg urbexera co by nevypadal jako bezdomovec :mrgreen:

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod F..l » úte 05. kvě 2015 9:45:31

No jen aby :P :lol:

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pohlovka » úte 05. kvě 2015 9:51:18

Nj já a nerejpnout si, to bych nebyla ani já :-D Jsem takový Pertla 2 ,ale on je to víc zlý dvojče :-D

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod F..l » úte 05. kvě 2015 10:06:52

Haha, no musim uznat, že mě tady baví víc si číst ty diskuse než se učit na státnice, kolikrát se docela nasměju :P

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pohlovka » úte 05. kvě 2015 10:10:26

Taky jsem se měla učit na státnice, ale urbex mi byl přednější a jdu v září, takže hodně štěstí :-D

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pertla » úte 05. kvě 2015 14:37:18

Pohlovka píše:Nj já a nerejpnout si, to bych nebyla ani já :-D Jsem takový Pertla 2 ,ale on je to víc zlý dvojče :-D

Každý by chtěl být jako já. Ovšem to nejde, neb by se narušila kontinuita časoprostoru.

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Pohlovka » úte 05. kvě 2015 17:57:16

Já myslím, že my dva to tady narušujeme už dostatečně :-D

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod F..l » úte 05. kvě 2015 18:58:23

Jo no ,,,Obrázek Chudák Rendy, takovýho spamu tady ))
No seš blázen no, pak ti to učení zabije prázdniny :/ ..

zuzy_malovcova
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16. dub 2017 10:03:50

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod zuzy_malovcova » pon 24. dub 2017 21:41:50

<3
Naposledy upravil(a) zuzy_malovcova dne sob 05. kvě 2018 13:15:12, celkem upraveno 1 x.

Mona
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29. črc 2017 23:04:18
Bydliště: Východní Čechy

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Mona » ned 30. črc 2017 19:58:46

Já jsme do opuštěných budov zapálená už od malička, postupem času se k tomu přidala další vášeň - focení... Na prozkoumávání mě nejvíce baví ten adrenalin a zároveň strach, a také ráda přemýšlím nad tím, jak to v té budově vypadalo dříve. Jací lidé zde žili? Co se tu vyrábělo? Proč už to nefunguje? Také si u toho představuju, jak mám spoustu peněz a jak bych to všechno opravila :D Ale s tím se zase váže další úchylka - jak by tahleta neopuštěná vila/továrna/zámek atd. vypadala, kdyby byla opuštěná? Samé otázky, nad kterýma mě baví neustále přemýšlet. (A ještě bych dodala, že se všeobecně miluju přírodu, a tak se mi líbí, jak si všechno bere zpět)


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod wolfmeowbear » pát 18. lis 2022 19:55:18


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod wolfmeowbear » stř 07. pro 2022 18:35:48

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Nishaknapp
Příspěvky: 94
Registrován: stř 14. zář 2022 10:44:58

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod Nishaknapp » pon 30. led 2023 16:37:26

I've been captivated on sports betting for the past 2 years and tried a lot of sites. But now I have found the most easiest sport betting to win. Visit and claim the prize you deserve. It's about time on settling, which game that provides rightful fun activity and at the same time your earning. Level up here:Myths About Slot Machines: Let’s Debunk Them


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Ženy v opuštěných budovách

Příspěvekod wolfmeowbear » úte 02. kvě 2023 1:58:43

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů