Mrtvoly

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Mrtvoly

Příspěvekod HelloKitty » pon 28. říj 2013 11:47:27

Je to spíse..taková..nepríjemná zkusenost..ale nasel jste nekdo nekde mrtvého cloveka? Já mám díky bohu zatím jen zkusenost s mrtvou liskou ve sklepe..asi tam chudák spadla rozbitým okýnkem a nenasla cestu ven..A co vy?
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...

Uživatelský avatar
DiverZant
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20. zář 2013 7:56:06
Bydliště: Smogov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod DiverZant » úte 29. říj 2013 13:27:29

Nasel jsem zmasakrovanou rodinu ve stare vile uprostred lesa. Nekdo je rozsekal kosou, dodnes z toho mam nocni mury.
Touha po poznání byla vždy jedním ze základních aspektů lidského života. Potřeba poznat neznámé a odhalit podstatu věci nás tak provází odpradávna a přetrvává v lidské povaze dodnes.

Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod HelloKitty » stř 30. říj 2013 8:36:24

Diverzant píše:Nasel jsem zmasakrovanou rodinu ve stare vile uprostred lesa. Nekdo je rozsekal kosou, dodnes z toho mam nocni mury.



To sou ale morbidní vtipy pane kolego...
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Rendy » stř 30. říj 2013 8:55:32

To by mě také zajímalo co tím chtěl básník říci, reálné mi to moc nepříjde ;) Já pouze jednou narazil na mrtvého psa, kterého nejspíše smetla velká voda při letošních deštích :? Tahle setkání nejsou nikdy příjemná.
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod HelloKitty » stř 30. říj 2013 11:45:09

Rendy píše:To by mě také zajímalo co tím chtěl básník říci, reálné mi to moc nepříjde ;) Já pouze jednou narazil na mrtvého psa, kterého nejspíše smetla velká voda při letošních deštích :? Tahle setkání nejsou nikdy příjemná.


já se desím dne..kdy na nekoho narazím..uprímne z toho mám vetsí strach nez policie..zvlást kdyz clovek prochází objekty, které jsou odlehlé..tak ho napadá ze tam treba nekdo nekoho zabil a ukryl..je to tezké a smutné téma..a je asi obtízné o tom mluvit..ale je to jedna zvecí, která me na urbexu desí a fascinuje..proto se na ni i ptám vás ostatních...s vetsími zkusenostmi..takze dekuji za kazdou odpoved...
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...

Uživatelský avatar
Unter Grund
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. zář 2013 18:07:18

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Unter Grund » stř 30. říj 2013 15:27:04

Mno, když jsem byl malý a ptal se maminky na mrtvoly, kladla mi na srdce že se mám bát jenom čerstvých /vrah může být nablízku/. Něco na tom asi je, ale naštěstí jsem ještě žádnou lidskou mrtvolu nenašel. Ale těch koček, psů, ježků a pod. bylo...
forum.fortifikace.net - user LM

Uživatelský avatar
DiverZant
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20. zář 2013 7:56:06
Bydliště: Smogov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod DiverZant » stř 30. říj 2013 17:06:11

Morbidni odpoved na morbidni otazku :) no urcite to neni jako v americkych filmech. Hlavne-pokud by nekde lezela mrtvola vetsiho tvora, tak by to urcite bylo citit na desitky metru dolako a to by vas varovalo. Nicmene touto myslenkou se zabyva asi kazdy urbexer ze zacatku sve kariery.
Touha po poznání byla vždy jedním ze základních aspektů lidského života. Potřeba poznat neznámé a odhalit podstatu věci nás tak provází odpradávna a přetrvává v lidské povaze dodnes.

Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod HelloKitty » stř 30. říj 2013 17:25:39

Diverzant píše:Morbidni odpoved na morbidni otazku :) no urcite to neni jako v americkych filmech. Hlavne-pokud by nekde lezela mrtvola vetsiho tvora, tak by to urcite bylo citit na desitky metru dolako a to by vas varovalo. Nicmene touto myslenkou se zabyva asi kazdy urbexer ze zacatku sve kariery.


nu dobře tedy..asi je to morbidní dotaz..ale jsem holt zvědavá urbexačka a zajímá mě, zda tak uvažuju jen já nebo i ostatní...přítelův strýc je velitel hasičů..a často vyprávěl, co kde našel a taky říkal, že je to prostě..cítit..to máte pravdu..no, pro mě je urbex taky hodně o překonání strachu..bojím se tmy..a tohle je perfektní tréning..:) tak děkuju...
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Rendy » stř 30. říj 2013 17:37:41

Je tedy pravda, že na tom nemůže být nic neobvyklého, přecijen tyto budovy neprolejzají jen fotografové, ale hlavně bezdůmovci a ti často nebývají v perfektním zdravotním stavu. Takže stát se může cokoliv...ale zažít to tedy nechci :) Tady je i téma, kam dával Diverzant foto s takovou nemilou konfrontací :( viewtopic.php?f=5&t=32
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
HelloKitty
Příspěvky: 71
Registrován: pon 28. říj 2013 11:40:51
Bydliště: Německo, Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod HelloKitty » stř 30. říj 2013 17:45:54

Rendy píše:Je tedy pravda, že na tom nemůže být nic neobvyklého, přecijen tyto budovy neprolejzají jen fotografové, ale hlavně bezdůmovci a ti často nebývají v perfektním zdravotním stavu. Takže stát se může cokoliv...ale zažít to tedy nechci :) Tady je i téma, kam dával Diverzant foto s takovou nemilou konfrontací :( viewtopic.php?f=5&t=32
Rendy píše:Je tedy pravda, že na tom nemůže být nic neobvyklého, přecijen tyto budovy neprolejzají jen fotografové, ale hlavně bezdůmovci a ti často nebývají v perfektním zdravotním stavu. Takže stát se může cokoliv...ale zažít to tedy nechci :) Tady je i téma, kam dával Diverzant foto s takovou nemilou konfrontací :( viewtopic.php?f=5&t=32


já to snad ani nechci otevírat..myslím, že vím, co to je..můj parťák mě vždycky uklidňuje tím, že mrtvý mi neublíží..horší jsou ti živí..a jak to tady již někdo v jedné diskuzi vzpomínal..setkání s feťákama..když má člověk na krku fotoaparát za desítky tisíc..je asi nebezpečnější..
Hledat je lepší, než mít srdce prázdné...

odnikudnikam
Příspěvky: 5
Registrován: stř 09. říj 2013 23:32:51

Re: Mrtvoly

Příspěvekod odnikudnikam » úte 19. lis 2013 14:00:32

každej nejni cejtit.
při prohlídce ještě funkčního tunelu jsem narazil na oběšence.
visel tam dlouho a byl celej černej.
osobně s různými nálezy počítám, kamkoliv lezu.
mrtví jsou však dost v klidu.
víc mne viděsí živej zdrhající tvor.

Uživatelský avatar
ChyŤasek
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. dub 2014 14:43:28

Re: Mrtvoly

Příspěvekod ChyŤasek » pát 04. dub 2014 14:49:40

ghnthf
Naposledy upravil(a) ChyŤasek dne sob 11. lis 2017 11:35:49, celkem upraveno 1 x.

MJJ
Příspěvky: 44
Registrován: stř 31. pro 2014 5:13:52
Bydliště: Praha - východ

Re: Mrtvoly

Příspěvekod MJJ » sob 30. dub 2016 2:06:47

Jednou jsem vlezl dovnitř márnice na jednom opuštěném hřbitově a na stole byla dřevěná bedna, ve které jsem našel zadní polovinu lebky a jednu dlouhou kost, asi stehenní. Co si pamatuju dodnes, ta půlka lebky nebyla prázdná.

Dát si ale to co amík z videa níže, nevím jestli bych odtamtud vylezl při smyslech.

https://www.youtube.com/watch?v=ZinrTkl5AKA

Uživatelský avatar
Swab LA
Příspěvky: 34
Registrován: pon 22. úno 2016 12:51:00
Bydliště: Praha

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Swab LA » pon 02. kvě 2016 20:51:11

no.... video zajímavý....asi bych to live taky moc nedal....ale je pravda že už pár lidí z blízkých kruhů se mě na ferovku nebo obklikou ptalo jestli sem přemejělel o tom co bych dělal kdybych něco takovýho našel...a jak řek Diverzant o tom asi přemejšlel každej.... zvířata sou asi běžný ale najít mrtvolu člověka.... to asi nechce nikdo.....
Svět Patří těm co se neposerou. Ch.B.

Uživatelský avatar
Csepi
Příspěvky: 17
Registrován: pon 27. čer 2016 18:59:04
Bydliště: Karlovarský kraj + Aue ( Sachs )
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Csepi » ned 03. črc 2016 12:49:52

Podlaha křupala pod nohama pěkně ... Najednou jsem se propadl a myslel jsem , že u toho umřu :uf: :8-O:
fotka.jpg
O.o

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Rendy » ned 03. črc 2016 16:03:18

Ajtakrajta, nepěkné tam ve sklepě.

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

AwX_CZ
Příspěvky: 145
Registrován: pon 02. lis 2015 0:16:16
Bydliště: jižní Čechy

Re: Mrtvoly

Příspěvekod AwX_CZ » ned 03. črc 2016 20:40:35

Vzpomněl jsem si na jednu dovolenou.. Řecko, kostelík údajně asi z 13. stol. uvnitř rezavá bedna a na ní bílý křížek. Nedalo mi to... dodnes občas přemýšlím jestli jsem "jen" znesvětil ostatky nějakého místního svatého muže, nebo to byla dokonalá skrýš pro oběť vraždy. :wtf: :lol:

10455002_867282049968614_3130054252414579907_o.jpg

World After Use
Příspěvky: 66
Registrován: pon 05. led 2015 22:03:45
Bydliště: Praha

Re: Mrtvoly

Příspěvekod World After Use » pon 04. črc 2016 14:59:44

Tak většinou nejsme první ani poslední, kdo místa navštíví, takže narazit na umrlce není moc pravděpodobné (i když??? :eeee: ) Ale nějaký to zvířátko leží snad všude
9.jpg

milujibublinky
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 01. říj 2015 16:54:42

Re: Mrtvoly

Příspěvekod milujibublinky » stř 06. črc 2016 21:01:45

Tak já musím říct, že zrovna nad tímhle jsem snad ani nepřemýšlela, vlastně asi jinak, napadlo mě to, ale snažím se na to nemyslet. Na druhou stranu se uklidňuju tím, že mrtvý už mi nic udělat nemůže, horší by bylo setkání s někým, kdo tam třeba právě mrtvého šel úkryt apod. Rozhodně nemusím mít všechno a ani na toho oběšence, ani na nikoho jiného bych nechtěla narazit. Mě třeba děsí samotné zvuky, kor když nevím od čeho jsou. Dnes jsem se vrátila že zahraničí ( až stáhnu fotky, určitě něco vložím), bylo to super, ale jednu chvilku jsem si při prolézání jedné kdysi honosné vily téměř cvrnkla do kalhot..... A stačil mi pouhý zvuk. byla jsem teprve v prvním patře a najednou slyšela jakési rány, zvláštní bouchání, které mi zprvu přišlo jako kašel z dálky. Skoro jsem chtěla vzdát horní patro, pak jsem tam ale vlezla a najednou zahlédla, jak se otevírají a pak zavírají dveře a pak rána a za chvilku další. Byl to naštěstí jen průvan, ale vzhledem k tomu, že jsem byla ve vile sama ( přítel čekal venku) nebylo mi úplně ok.

Uživatelský avatar
Klárýs
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 24. bře 2016 12:26:11
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvoly

Příspěvekod Klárýs » čtv 28. črc 2016 7:51:53

V roce 2007 jsme našli bezďu těsně před explozí... -hasiči ho z podkroví potom vyndavali i s tou vanou, ve které "spal"....
Nepříjemný zážitek. Ale ne víc než smrt na silnici, nebo když Vám umře prarodič v náručí. :?


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů