Opuštěná hospoda na severu Čech

Zde přidávejte své prvotiny
Sanctus Silens
Příspěvky: 7
Registrován: sob 09. čer 2018 12:41:31

Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod Sanctus Silens » stř 25. črc 2018 12:53:41

Moji rodiče si tak trochu chtěli zavzpomínat na starý časy a při cestě sem do těchto míst se jeli podívat na hospodu, kam jako mladí jezdili a kde pařili. Zjistili, že hospoda chátrá, ale přesto se šli do ní podívat a udělali pár fotek. Ty mi pak doma ukázali a já jsem si řekla, že na to místo vyrazím s fotoaparátem. A tak jsem na místo vyrazila a do baráku se mnou šla moje odvážná mamka. Hospoda byla při jejich první návštěvě volně přístupná, ale teď ji majitel více zabezpečil. Nám se tam ale přesto podařilo dostat. Prožívala jsem velkej adrenalin, protože toto je má prvotina.
Hospoda má 3 patra. Resp. 2 a jeden sklep a velkou půdu. Nejprve jsme prošly první patro, kde byly velké místnosti, zřejmě společenské sály a kde hosti jedli.
Druhé patro nejspíš majitel rekonstruuje a vypadá to, že tam buď byly byty nebo tam budou pokoje pro hosty. Nebylo to ale tak zajímavé a tak jsem to nefotila.
Pak jsme sešly dolů a já si šla fotit vytrhané kabely, přes které bylo vidět ven. Kabely jsou zvenku chráněny kovovýma dvířkama, které silný vítr přirazil ke zdi a zavřel je ve chvíli, kdy jsem stála přímo u toho. Udělalo to obrovskou ránu a my se s mamkou viděsily. Poté mamka objevila schody do sklepa a tak jsme tam sestoupaly. Byly tam rozvody topení, které vypadaly úchvatně. Začala jsem je fotit, když v tu chvíli jsem uviděla tuto ovčí hlavu ( myslím, že to byla ovce). Nevim, jestli byla pravá, každopádně nás vyděsila.
Kvalita fotek je slabá, bylo tam málo světla, ale už jsem se poučila tady ze stránek. Kdybyste někdo měl nějakou radu, tak se klidně podělte.
Přílohy
DSC_0584_upravený-1aa.jpg
DSC_0582.JPG
DSC_0581.JPG
DSC_0580.JPG
DSC_0579.JPG
DSC_0578.JPG
DSC_0575.JPG
DSC_0574.JPG
DSC_0573.JPG

Uživatelský avatar
ozzy178
Příspěvky: 35
Registrován: ned 29. zář 2013 19:06:01
Bydliště: Na soutoku Svratky a Bílého potoka

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod ozzy178 » čtv 26. črc 2018 19:58:56

:nice:

pěkné fotky

Uživatelský avatar
Simmie
Příspěvky: 134
Registrován: ned 24. led 2016 20:56:50
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod Simmie » čtv 26. črc 2018 22:22:06

:nice:

Sanctus Silens
Příspěvky: 7
Registrován: sob 09. čer 2018 12:41:31

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod Sanctus Silens » pát 27. črc 2018 17:08:55

Díky, díky. Ty důležité fotky, o kterých se zmiňuji v příspěvku, ještě doložim. Nemam je teď u sebe.

milfordak
Příspěvky: 110
Registrován: ned 08. říj 2017 11:04:13
Bydliště: karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod milfordak » sob 28. črc 2018 10:00:48

:nice:

Uživatelský avatar
degon
Příspěvky: 40
Registrován: pát 29. črc 2016 13:04:05
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod degon » ned 02. zář 2018 19:30:51

:nice:
Moje dosavadní galerie naštivených budov https://www.flickr.com/photos/147263367@N03/albums



wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod wolfmeowbear » pát 18. lis 2022 12:11:18


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod wolfmeowbear » stř 07. pro 2022 10:53:42

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


wolfmeowbear
Příspěvky: 4260
Registrován: pát 18. lis 2022 8:23:18

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod wolfmeowbear » pon 01. kvě 2023 13:21:32

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо



wyleinari
Příspěvky: 46962
Registrován: pon 21. srp 2023 6:12:10

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod wyleinari » sob 09. zář 2023 14:04:13

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

wyleinari
Příspěvky: 46962
Registrován: pon 21. srp 2023 6:12:10

Re: Opuštěná hospoda na severu Čech

Příspěvekod wyleinari » stř 01. lis 2023 14:05:09



Zpět na „Objevil jsem lokalitu!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů