Facebook závislost

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Barrandoff
Příspěvky: 272
Registrován: úte 02. pro 2014 22:15:57
Bydliště: v údolí Bílého potoka
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Barrandoff » stř 29. dub 2015 10:38:18

A podělíš se o link, ať si také užijeme nedělní chvilku fotomasochismu? :popcorn:

sth
Příspěvky: 104
Registrován: pon 09. čer 2014 16:47:18

Re: Facebook závislost

Příspěvekod sth » stř 29. dub 2015 11:43:10

Ne, fakt nechci nikomu nadavat, chci se jen podivat ;)

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Pertla » stř 29. dub 2015 19:58:59

Bojím se výhružek a smrti ... Takže ne, nebude.

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Facebook závislost

Příspěvekod granda23 » ned 03. kvě 2015 14:37:13

zajimávé fb téma :D mě by zajímalo kolik z vás FB nemá ? :lol: budu kamenován když řeknu že já ne ? plně mi ho totiž nahrazuje takzvaný mobilní telefon ten ma kupodivu víc lidi než ten FB takže pokud něco chci zavolám nebo je mi voláno. FB mi příjde jako mrhání časem. Hodně lidi tam přežíva třeba na těch zminovaných lajcích. :nice:

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » ned 03. kvě 2015 14:49:47

Lexx třeba vůbec fb nemá :) já ho používám hlavně kvůli zprávám, precijen se tam věci domluví rychleji, i když teď v době neomezeného volání už se rozdíly stírají :)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Facebook závislost

Příspěvekod granda23 » ned 03. kvě 2015 15:00:43

ja mám třeba viber na telefonu kdyz uz chat a kdyz nekdo neni ochotny dat cislo tak proc bych ja mel bych ochotny dat fb s osobnima fotkama i kdyz ho nemam :D

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Facebook závislost

Příspěvekod granda23 » ned 03. kvě 2015 15:01:43

podle mě je to metla lidstva hlavně mladých dětí

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Pertla » ned 03. kvě 2015 15:54:26

Nejde o to být cool a nemít, nebo být mainstream a mít.
Jde o to s jakou to používáš ... to je jako oheň, je taky dobrý sluha, ale zlý pán. Ostatně je na Tobě zda si budeš dávat fotky pinďoura na tu takzvanou zeď, nebo budeš fakbuk používat jako bílej člověk nebo jako dement co si myslí že je středem vesmíru kvůli 3 000 000 kamarádů a lajků a kdovíčeho.

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Facebook závislost

Příspěvekod granda23 » ned 03. kvě 2015 18:43:21

tak o co tam tedy jde? když vemu v potas že tam nedělám výše zmíněno, zůstane mi defakto komunikace s ostatními ? hura mobil do koše a frr na fíbíčko :) nějak nesoudim lidi vuči tomu o to se neboj :) at si ma kdo chce co chce ale at se nesere do mne ... celkově posuzovaní lidi či předsudky lidí nesnáším ..... krom teda jisté menšiny to dal nebudu rozvádět už by to bylo totiž o jiné písničce

a urcitě se za nejakeho cool co nemá nevydávám jen jsem se zeptal kdo nemá?

budtě na mě hodní jsem tu novej :D

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Facebook závislost

Příspěvekod F..l » ned 03. kvě 2015 21:05:31

FB jsem dlouho odolával, kdyby nepadlo ICQ, tak by odolával nejspíš doteď ;) Ale proč se dobrovolně stranit od ostatních, ta jsem to taky založil a ruku na srdce - na události to je parádní věc (nevýhoda, že někteří jsou dementní a nereagujou a chtěj, aby jim člověk stále lezl do zadku, volal atd...), další co je dobrý jsou skupiny alá spolužáci - ke škole super věc ;)

Ale to asi není to hlavní téma tohodle topicu, myslim si, že tady jde o pouto urbex - FB, kterej se na tohle teda vůbec nehodí, protože se to šíří velmi širokejma kruhama k lidem, co se jen ptaj, "kde to je" a když to je poblíž, tak se tam vydaj dělat svoje fotky, zažít vlastní dobrodružství, ale naprosto bez nějakýho vnitřního pocitu či tužby, jdou tam jen s kámošema zafrajeřit, k stavbě samotný nemaj žádnej vztah, a to je asi to blbý, co se tady řeší, protože budovy tím trpěj a jdou do háje nebo je účinnějc zabezpečujou :/

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 04. kvě 2015 7:15:10

Účinnější zabezpečení je pro mnoho budov spíše záchrana, například terasy nebo vila v podzámčí. Já jsem rád, že je někdo zabednil, postaral se, aby tam i nezatékalo a tak. Místo je nafocené, ostatní si mohou udělat obrázek, nevidím důvod proč by tam mělo lézt dalších 50 fotografů, aby jednu místnost nafotili z jiného úhlu :) tohle je typická zvrácenost dnešního urbexu a na fb je to umocněno tou kvantitou lidí lačnících mít stejnou fotku. Nesmysl.

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Facebook závislost

Příspěvekod F..l » pon 04. kvě 2015 11:06:03

Tak mě nejde ani tak o fotky, ale spíš o tu zábavu, ten pocit .. Jako souhlasit s tím můžem, byli jsme tam (taky jsem rád, že je barrandov zapečetěnej, bylo to tam šílený), ale pro ty co tam nebyli je to naprd, když to je nedobytně zabedněný .. Mnohem lepší by bylo, kdyby do těch budov lezlo jen pár skutečně odhodlanejch lidí a nikdo to nezpozoroval, tudíž by neměl zájem to nějak extrémně zabezpečovat..

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » pon 04. kvě 2015 11:14:56

Jenže ona se rozkřikne jen jedna taková lokalita a každý trubec chce jen tam, přitom stačí nejet jednou tramvají a nehledět do tabletu, ale projít se, jít jinou cestou než obvykle a těch objektů a pocitů člověk najde hromady a mnohem lepší než prázdné a ničím nepřekvapující terasy. Ač to hodně lidí považuje za blbost, k takovým procházkám mi nádherně slouží geocaching, který zavede i do zdánlivě nejnudnější uličky a hle, kolik je tam zábavy :)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Facebook závislost

Příspěvekod F..l » pon 04. kvě 2015 12:26:06

Rozumim, myslím, že patřím na tvoji stranu barikády :D O lidech co jen čuměj do mobilů radši ani nebudu začínat mluvit, bejvám velmi sprostěj :D Je mi jich líto, nicméně dneska už je lehčí si ty místa najít na netu než v realu, tak to hold je a asi s tím nic neuděláme ..
Jak jsem psal, je to o tom přístupu, někdo to dělá, protože ho to baví a baví ho poznávat svoje okolí a místa kde nebyl a někdo to hold chce mít naservírovaný na talíři bez příběhu okolo a žahne po tom, jak se bude mezi ostatníma chlubit, kde byl ;)
Já osobně to mám takovej mix,, pokud se dostanu někam, kde to stojí fakt za to, tak se taky rád pochlubim, ale asi s tím skoncuju, protože jsem čekal, že se třeba mezi kamarádama najde někdo, kdo by se mnou v budoucnu někam šel na průzkum, pravda je ale taková, že se mě jen ptaj kde to je a že by se tam chtěli jít vyfotit..

sth
Příspěvky: 104
Registrován: pon 09. čer 2014 16:47:18

Re: Facebook závislost

Příspěvekod sth » pon 04. kvě 2015 13:35:49

Já osobně Facebook používám ke komunikaci, usetří mi to starosti a kredit za volání. :D To, že lidi čuměj do mobilů je tím, že sociální sítě nás dělaj míň sociálníma, protože přes monitor, kde tě druhá strana nevidí je to prostě jednodušší navázat komunikaci s druhou osobou. Jinak "exploraci" mám rád takovou, že mám nalezený nějaký místo, kam chci, a čumím, co kolem je, takže se díky tomu příště ve větším městě vyznám, a ještě najdu něco novýho, a nebo si řeknu "Hele, tohle jsem viděl na týhle fotce!".. :)

Uživatelský avatar
granda23
Příspěvky: 49
Registrován: pát 01. kvě 2015 21:13:25
Bydliště: OSTRAVA

Re: Facebook závislost

Příspěvekod granda23 » pon 04. kvě 2015 14:40:35

F..l myslím ze lehči je to v reálu než na internetu tady se totiž dá najít jen nalezené nebo hodně profláklé ja třeba sednu do auta dam si bod na mapě a jedu největšíma oklikama na každé vesnici je min 1 opuštená stavbička která přímo dýcha příběhem

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Facebook závislost

Příspěvekod aldacz » úte 12. kvě 2015 10:12:46

F..l píše:Rozumim, myslím, že patřím na tvoji stranu barikády :D O lidech co jen čuměj do mobilů radši ani nebudu začínat mluvit, bejvám velmi sprostěj :D Je mi jich líto, nicméně dneska už je lehčí si ty místa najít na netu než v realu, tak to hold je a asi s tím nic neuděláme ..
Jak jsem psal, je to o tom přístupu, někdo to dělá, protože ho to baví a baví ho poznávat svoje okolí a místa kde nebyl a někdo to hold chce mít naservírovaný na talíři bez příběhu okolo a žahne po tom, jak se bude mezi ostatníma chlubit, kde byl ;)
Já osobně to mám takovej mix,, pokud se dostanu někam, kde to stojí fakt za to, tak se taky rád pochlubim, ale asi s tím skoncuju, protože jsem čekal, že se třeba mezi kamarádama najde někdo, kdo by se mnou v budoucnu někam šel na průzkum, pravda je ale taková, že se mě jen ptaj kde to je a že by se tam chtěli jít vyfotit..


:D Ano..Ale FB je dobry na komunikaci..holt Dnes už je to tak že dost lidi mobil=FB

A ano..svadí to k prokrastinaci :D a nejen FB :D

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » úte 12. kvě 2015 10:54:34

Forum se dá přes tapatalk také krásně zobrazit na mobilu. A to samé flickr, kde jsou i parádní kontakty na zahraniční průzkumníky a lokace :)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Uživatelský avatar
aldacz
Příspěvky: 179
Registrován: pon 25. srp 2014 19:34:29

Re: Facebook závislost

Příspěvekod aldacz » úte 12. kvě 2015 13:27:02

Rendy píše:Forum se dá přes tapatalk také krásně zobrazit na mobilu. A to samé flickr, kde jsou i parádní kontakty na zahraniční průzkumníky a lokace :)

Tapatalkuji

:D

sent from my moto G

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Facebook závislost

Příspěvekod Rendy » úte 12. kvě 2015 13:34:09

No vidíš :D každopádně co tak koukám, přijde mi že to na fb trochu umírá.

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů