Praha a Střední Čechy

Ve dvou se to lépe prozkoumává
verka.vuvu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. kvě 2015 21:45:32

barrandovské terasy

Příspěvekod verka.vuvu » ned 03. kvě 2015 22:38:24

Ahoj! Hledám někoho, kdo by se se mnou vydal na terasy na Barrandově. Jsem v Pze začátečnice, uvítám zkušenějšího parťáka/zkušenější parťačku, ale není podmínkou, hlavně někoho komunikativního :-)

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Začínáme

Příspěvekod Rendy » pon 04. kvě 2015 7:00:16

Ahoj a vítám tě tu :)! Terasy jsou momentálně dlouhodobě nepřístupné, zadělané mřížemi a hlídá je ukrajinec, dostat se dá pouze na pozemek okolo ;)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Začínáme

Příspěvekod Pertla » pon 04. kvě 2015 15:51:29

To je nováčků … ale dovolím si být nesluníčkový … to opravdu potřebujete vodit za ručičku? Co si takhle sednout na prdel a dělat to jako všici. Prostě si místo najít a vypravit se tam? Takhle je to moc snadný … prosím prosím kdo mě někam vezme. Pak to dopadá jak nedávná návštěva sanatoria kdesi v Německu … kde taky byla banda dětí, která absolutně nevěděla jak se chovat, když zjistili že se blíží četníci. Nevěděli co to znamená někam vlézt a chovat se jak bílí … tedy neřvat, pohybovat se tiše a s rozmyslem … Vlézt do cizího baráku, který může být různých nástrah … od děr v podlaze po nahatý bezdíky … není jako jet na výlet s maminkou a tatínkem na balaton. Takže Vás spíš jen nabádám, nebuďte kikoti a to co si najde Vám udělá větší radost, než když Vás někdo bude tahat za ručičku … nemusí to být přece napoprvé kompletně zachovalá vila ne? :)
To jen tak na okraj, jinak jsem milý a sluníčkový, ale jal jsem se trošku tu naší mládež vzdělávat.
Rendy, nepadl zde ani jednou klaban ani pinďour, řekl bych že se lepším :D

Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1774
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

Re: Začínáme

Příspěvekod Rendy » pon 04. kvě 2015 16:12:30

Pěkné zlepšení věru :D tak předpokládám v tomto případě, že slečna prostě hledá nějakého parťáka a zná akorát terasy. U slečen je to celkem pochopitelné, že se neodvažují lézt někam samotné a rovnou se dozví i co a jak :) já oceňuji tento přístup namísto přístupu na fb - někam vlezu, něco vyfotím a jdu se stát tajuplným borcem světa :)

Tapatalkuji
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 16:39:21

Pertla píše:To je nováčků … ale dovolím si být nesluníčkový … to opravdu potřebujete vodit za ručičku? Co si takhle sednout na prdel a dělat to jako všici. Prostě si místo najít a vypravit se tam? Takhle je to moc snadný … prosím prosím kdo mě někam vezme. Pak to dopadá jak nedávná návštěva sanatoria kdesi v Německu … kde taky byla banda dětí, která absolutně nevěděla jak se chovat, když zjistili že se blíží četníci. Nevěděli co to znamená někam vlézt a chovat se jak bílí … tedy neřvat, pohybovat se tiše a s rozmyslem … Vlézt do cizího baráku, který může být různých nástrah … od děr v podlaze po nahatý bezdíky … není jako jet na výlet s maminkou a tatínkem na balaton. Takže Vás spíš jen nabádám, nebuďte kikoti a to co si najde Vám udělá větší radost, než když Vás někdo bude tahat za ručičku … nemusí to být přece napoprvé kompletně zachovalá vila ne? :)
To jen tak na okraj, jinak jsem milý a sluníčkový, ale jal jsem se trošku tu naší mládež vzdělávat.
Rendy, nepadl zde ani jednou klaban ani pinďour, řekl bych že se lepším :D


Už zase ? :lol: :lol: :lol: Si neskutečně milý hoch. Nech je nějak začít musí. I když já na svůj první urbex šla úplně sama,můj druhý urbex byla úplně vybavená slévárna :mrgreen: Ale tak já jsem nejlepší na světě !
A navíc já vlezu úplně všude, asi začnu být taky víc bojácná a budu dělat drahunu :lol:

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Začínáme

Příspěvekod Pertla » pon 04. kvě 2015 20:08:03

Jak zase :D Však je to pravda :) Já bych třeba s nikým nešel ... mě ty zájezdy nebaví :D

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 20:10:08

Když si na všecky zlý tak by s tebou taky nikdo nešel a ještě, aby ti ukazoval nějaký lokace , to určitě :P :-D

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Začínáme

Příspěvekod Pertla » pon 04. kvě 2015 20:13:08

Ale to já nepotřebuju ... já svých mám až dost :)
Já se teda prásknu, honím lajky a mám malýho klabana.... proto jsem zlý a nehodný. Málo sluníčka prostoupí mou černou duší ... achjo :D

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 20:19:29

Pertla píše:Ale to já nepotřebuju ... já svých mám až dost :)
Já se teda prásknu, honím lajky a mám malýho klabana.... proto jsem zlý a nehodný. Málo sluníčka prostoupí mou černou duší ... achjo :D


Neznám tvý lokace, asi nemáš dost velký facebook stránky, nebo žádný :lol: Nemám šanci to ohodnotit. Lajky honíme všichni a tím druhým bych se nechlubila :lol:

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Začínáme

Příspěvekod Pertla » pon 04. kvě 2015 20:21:44

Ha, takže víš co je klaban. Jsi vzdělaná žena. Dost velký ne, ale je za mnou kapku jiný web :)

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 20:27:23

Pertla píše:Ha, takže víš co je klaban. Jsi vzdělaná žena. Dost velký ne, ale je za mnou kapku jiný web :)


Ukaž ho :mrgreen: ať můžeme ohodnotit

Pertla
Příspěvky: 246
Registrován: stř 11. pro 2013 22:28:33

Re: Začínáme

Příspěvekod Pertla » pon 04. kvě 2015 20:28:56

Zní to příjemně perverzně, ale nerad exhibuji na veřejném foru.
Navíc je tu mraky dětí ... tak nechi aby je to zasáhlo :D

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » pon 04. kvě 2015 20:44:26

:-D Ten web samozřejmě děti a Pertlo myslím :)

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Začínáme

Příspěvekod F..l » pon 04. kvě 2015 21:53:20

Tvl :) Fakt sranda tady .. Já na jednu stranu souhlasim, je to pravda, na druhou stranu jít někam sám je kolikrát průser (zejména u holky bych se bál), obzvlášť, když se toho chytneš jako módního trendu a prostě někam chceš vlízt a nevíš jak se chovat, na koho můžeš narazit a tak ..
Já bych naopak s Petrlou někam vyrazil, ale nevim, zda bych na to měl dostatečnýho klabana teda ... :hmm:

verka.vuvu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. kvě 2015 21:45:32

Re: Začínáme

Příspěvekod verka.vuvu » pon 04. kvě 2015 23:56:56

tyjoo, tak dík, nenapadlo mě, že ve skupině pro začátečníky, kteří hledají společnost, mi bude dána rada, ať chodím sama :D
ale ne, dělám si legraci, dovolte mi to trochu rozvést :cafe: - znám více míst než terasy, ale zatím vše jen z internetu, je to možná pro velkou většinu z vás klišé, ale neříkejte mi, že je tak trapný se z fotek na netu do teras "zamilovat", muselo to tam bejt boží, tak jsem chtěla vidět dnešní situaci - já jsem četla, že to někdo hlídá, ale už jsem nevyčetla do jaké míry, na internetu jsou k vidění fotky z blízkosti restaurace i bazenu. Chtěla jsem jimi začít, ale není to nutné a navíc zřejmě ani možné. Jinak já bydlím prakticky vedle bývalé tiskárny na Smíchově, kterou teď zcela rozebírají, ale díky tomu, že tam každodenně někoho vidím, tak jsem se tam nikdy neodvážila. Prostě nevím, jak to tu v Praze chodí, jestli mě obyvatelé takovýchto ruin nevyšikanují. Je to asi srabácký, ale ve dvou se člověk cítí bezpečněji. Chtěla jsem do začátku dodat trochu kuráže. A taky prostě znát někoho, koho baví to samé, pokecat o tom. Jinak u nás na vesnicích v jižních Čechách - to je jiná :D Tam mám prochozený zámek od střechy po sklepy, nebo dvanáct let neobydlený statek, ale jsou to místa, kde nejsou žádní hlídači, psi, řetězy. Tak to jen tak na doplnění :D Najdu si něco snazšího, kde nečíhá ukrajinec a každý den se budu k objektu přibližovat čím dál blíž, až za sebou budu mít první pražskej urbex! pak vám o tom napíšu! ahoj! :D :)

Uživatelský avatar
Barrandoff
Příspěvky: 272
Registrován: úte 02. pro 2014 22:15:57
Bydliště: v údolí Bílého potoka
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Barrandoff » úte 05. kvě 2015 7:58:31

Mno, tady možná získáš větší obdiv za fotky z toho jihočeského zámku, než z pražských barabizen. Už jsem z Práglu nějaký ten pátek pryč, ale mám trochu pocit, že v Praze je asi 5 hezkých a neskutečně profláklých lokalit, kde už všichni zdejší urbexáci dávno byli desetkrát :D
Naposledy upravil(a) Barrandoff dne úte 05. kvě 2015 10:47:09, celkem upraveno 1 x.

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » úte 05. kvě 2015 8:55:22

verka.vuvu píše:tyjoo, tak dík, nenapadlo mě, že ve skupině pro začátečníky, kteří hledají společnost, mi bude dána rada, ať chodím sama :D
ale ne, dělám si legraci, dovolte mi to trochu rozvést :cafe: - znám více míst než terasy, ale zatím vše jen z internetu, je to možná pro velkou většinu z vás klišé, ale neříkejte mi, že je tak trapný se z fotek na netu do teras "zamilovat", muselo to tam bejt boží, tak jsem chtěla vidět dnešní situaci - já jsem četla, že to někdo hlídá, ale už jsem nevyčetla do jaké míry, na internetu jsou k vidění fotky z blízkosti restaurace i bazenu. Chtěla jsem jimi začít, ale není to nutné a navíc zřejmě ani možné. Jinak já bydlím prakticky vedle bývalé tiskárny na Smíchově, kterou teď zcela rozebírají, ale díky tomu, že tam každodenně někoho vidím, tak jsem se tam nikdy neodvážila. Prostě nevím, jak to tu v Praze chodí, jestli mě obyvatelé takovýchto ruin nevyšikanují. Je to asi srabácký, ale ve dvou se člověk cítí bezpečněji. Chtěla jsem do začátku dodat trochu kuráže. A taky prostě znát někoho, koho baví to samé, pokecat o tom. Jinak u nás na vesnicích v jižních Čechách - to je jiná :D Tam mám prochozený zámek od střechy po sklepy, nebo dvanáct let neobydlený statek, ale jsou to místa, kde nejsou žádní hlídači, psi, řetězy. Tak to jen tak na doplnění :D Najdu si něco snazšího, kde nečíhá ukrajinec a každý den se budu k objektu přibližovat čím dál blíž, až za sebou budu mít první pražskej urbex! pak vám o tom napíšu! ahoj! :D :)


Ty nějak přebýváš i na jihu ? Z jihu jsem i já :mrgreen: Tak když se budeš tak bát a budeš na jihu a já tu budu taky, když zrovna nebudu teda v Praze, můžeš někam vyrazit s nebojácnou Pohlovkou, ale nesmíš se bát prosím :lol:
Jinak je to pravda, většina mých lokací je z jižních čech a věř mi, jsou to místa, který se denně neobjevují nikde, prakticky některá mám jen já :mrgreen:

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Začínáme

Příspěvekod F..l » úte 05. kvě 2015 9:57:10

verka.vuvu píše:tyjoo, tak dík, nenapadlo mě, že ve skupině pro začátečníky, kteří hledají společnost, mi bude dána rada, ať chodím sama :D

:lol: :lol: Rada nad zlato! :P Ne sranda, jasně, že je lepší, když budeš mít s kým jít, zejména pokud o to ten dotyčnej má zájem a ne jako když přemluviší nějakýho kamaráda a ten tam jde z donucení ;) A srabácký to taky není.. Já už v Praze moc nepřebejvám, ale vsadil bych se, že tady na foru někoho určitě najdeš ;)
A jinak v okolí Barrandova se určitě můžeš projít, pokud je mi známo, tak je zabedněná jen ta hlavní budova ;)

Jinak jak to tady tak čtu, tak abych si někdy naplánoval cestu na jih :mrgreen:

Pohlovka
Příspěvky: 158
Registrován: ned 16. lis 2014 21:50:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme

Příspěvekod Pohlovka » úte 05. kvě 2015 10:05:20

F..l píše:
verka.vuvu píše:tyjoo, tak dík, nenapadlo mě, že ve skupině pro začátečníky, kteří hledají společnost, mi bude dána rada, ať chodím sama :D

:lol: :lol: Rada nad zlato! :P Ne sranda, jasně, že je lepší, když budeš mít s kým jít, zejména pokud o to ten dotyčnej má zájem a ne jako když přemluviší nějakýho kamaráda a ten tam jde z donucení ;) A srabácký to taky není.. Já už v Praze moc nepřebejvám, ale vsadil bych se, že tady na foru někoho určitě najdeš ;)
A jinak v okolí Barrandova se určitě můžeš projít, pokud je mi známo, tak je zabedněná jen ta hlavní budova ;)

Jinak jak to tady tak čtu, tak abych si někdy naplánoval cestu na jih :mrgreen:



Klidně si naplánuj, já ti, ale nic neukážu :lol: :lol: beze mě tu nic nenajdete :lol: :lol: beze mě jste na jihu ztracený v holých zdech
A jinak v Praze jsem klidně pro nějaký urbex, takže klidně piště piště :mrgreen:

Uživatelský avatar
F..l
Příspěvky: 380
Registrován: čtv 27. bře 2014 17:13:03

Re: Začínáme

Příspěvekod F..l » úte 05. kvě 2015 10:13:36

Teda! :o to bych si ani nedovolil doufat v nějaký ukazování, ale že jsi tak hodná, tak počkej až přijedeš k nám do východních čech, klidně se ozvi, já ti doporučim nějaký extra místo :twisted: :lol:


Zpět na „Hledám parťáka / Plánuji výpravu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů