prazdnedomy.cz - pozvánka

Diskuze ke všemu, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Rendy
Administrátor
Příspěvky: 1804
Registrován: stř 18. zář 2013 9:44:16
Bydliště: Praha

prazdnedomy.cz - pozvánka

Příspěvekod Rendy » pon 29. črc 2019 21:00:05

Kdo sem zavítá, na vědomost se dává, že víceméně veškerou aktivitu jsem už přesunul na web prazdnedomy.cz - databáze dlouhodobě chátrajících objektů, ale i už zachraňovaných objektů.

Většina z vás web už nejspíše alespoň jednou viděla nebo pravidelně používá a slouží mu jako inspirace na výlety. Na webu průběžně přidáváme nejrůznější novinky, vypíchnu pár hlavních bodů, které budou zdejší zajímat:

- na webu jsou ve většině případů vidět prázdné domy, kde není už moc co zničit, nebo jsou naopak zabezpečené. Samozřejmě je tam už i vrstva skrytá veřejnosti, kde jsou objekty citlivé na zničení, přístup do ní mají jen "prověření" :) něco jako zde členská sekce.

- na webu zde: https://prazdnedomy.cz/domy/statistics/detail/10 je statistika nejaktivnějších fotografů = vytvoříte galerii k nějakému objektu, přidáte ke kartě objektu odkaz na ní a galerie se započítá do této statistiky. Zajímavý bonus k tomu je, že na mapě si můžete vyfiltrovat, kde už máte nafoceno / kde zatím ne. Odkazy na galerie mohou fungovat i jako taková podpora vašich urbex stránek.

- i samotné odkazy na galerie je možné dát neveřejně (vidí je pouze autor, spoluautor karty a vy), hodí se u takových těch objektů citlivějších na zničení, ale kdo ví, třeba se budou fotky v budoucnu hodit a takhle se hned ví, kde je hledat.

- na FB naše aktivity sleduje už cca 30 tis. sledujících. Vesměs tam seznamujeme hlavně s příběhem jednotlivých objektů, v drtivé většině případů bez fotografií co za vybavení se nachází uvnitř objektů. Velmi rádi na této stránce podpoříme vaše urbex aktivity, nasdílíme alespoň trochu kvalitní fotografie :nice:

- komunikujeme s celou řadou majitelů chátrajících objektů, takže je možnost se domluvit na společném legálním vstupu do těchto objektů, jsou to takové perly jako Grand Hotel Evropa na Václavském náměstí, dům Mezinárodního svazu studentstva v Pařížské, Desfourský palác atd. atd.

Funkcí a možností je na webu opravdu hodně, rád individuálně zasvětím.

Koho tento projekt zaujal, rád by se podílel na tvorbě, přidal se na společné výlety, udělal si skrz nás zadarmo reklamu na své aktivity atd...dejte vědět :nice: Na závěr pár fotografií k nalákání, kam všude se dá třeba jen v Praze podívat :)

12.jpg


13.jpg


14.jpg


15.jpg
Zanech pouze stopy, odnes pouze fotografie urbex.cz na Android a Iphone

Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host