Fotosoutěže na Facebooku

Proč pořádám fotografickou soutěž? Abysme si ukázali, jaké parádní opuštěná místa jsme schopní najít a podpořili se v našem zájmu.  Také abysme se navzájem předvedli jak umíme fotit a fotografování zlepšovali, takže komentáře co na fotografii příště vylepšit jsou vítány 🙂

 

Pošlete vaši nejpovedenější fotografii, kterou jste pořídili na opuštěném místě do 30.06.2018 a zúčastněte se tak soutěže o čtyři knihy od nakladatelství Zoner Press. Na vaší fotografii může být interiér nebo exteriér opuštěné stavby, postava průzkumníka „v akci“ nebo relikvie, kterou na místě ponechali lidé.

Fotografii prosím přejmenujte názvem a vaším jménem ! ! !  Posílejte ve formátu jpg o velikosti cca. 1MB na email diverzanturbex.cz@centrum.cz. Proč i název fotografie? Může fotografii doplnit, vysvětlit, nebo přidat vtip. Každý umělec se zamýšlí nad svým dílem a něco z něj cítí, nějakou atmosféru, nebo příběh, a my chceme vědět co to je 🙂 Je to taková přidaná hodnota která vaši fotografii povznese . . .

Pro zmenšení, oříznutí, nebo jiné základní úpravy fotografií si prosím stáhněte jednoduchý, prověřený, fotografický editor a prohlížeč Faststone.

Fotografie posílejte do 30.06.2018. Galerie fotografií bude zveřejněna na facebookové stránce urbex.cz.
Tentokrát knihu vyhrají čtyři fotografové. Aby byla soutěž fér tři nejkvalitnější fotografie vyberou tři nestranní, profesionální fotografové ve dvou kolech i s vysvětlením proč se jim fotografie líbí.
A jediná fotografie-vyhraje podle počtu lajků od veřejnosti jako minule. Do 31.7. se bude hodnotit a výherci budou oznámeni 01.08.

Víťězům soutěže platím poštu za ceny pouze po České republice.

Pokud nám nakladelství Zoner Press věnuje knihy různého titulu výherci si vyberou podle umístění, poslední je výherce jehož fotografie byla „vylajkována“.

Prosím sdílejte ať se vás zúčastní co nejvíc 🙂

Hodně štěstí.
DiverZant

 

 

 

Design Downloaded from Free Wordpress Templates | Free HD Wallpapers | Free CSS Website Templates Download