Fotosoutěže na Facebooku

Proč pořádám fotografickou soutěž? Abysme si ukázali, jaké parádní opuštěná místa jsme schopní najít a podpořili se v našem zájmu.  Také abysme se navzájem předvedli jak umíme fotit a fotografování zlepšovali, takže komentáře co na fotografii příště vylepšit jsou vítány 🙂

 

Pošlete vaši nejpovedenější fotografii, kterou jste pořídili na opuštěném místě do 30.06.2018 a zúčastněte se tak soutěže o čtyři knihy od nakladatelství Zoner Press. Na vaší fotografii může být interiér nebo exteriér opuštěné stavby, postava průzkumníka „v akci“ nebo relikvie, kterou na místě ponechali lidé.

Fotografii prosím přejmenujte názvem a vaším jménem ! ! !  Posílejte ve formátu jpg o velikosti cca. 1MB na email diverzanturbex.cz@centrum.cz. Proč i název fotografie? Může fotografii doplnit, vysvětlit, nebo přidat vtip. Každý umělec se zamýšlí nad svým dílem a něco z něj cítí, nějakou atmosféru, nebo příběh, a my chceme vědět co to je 🙂 Je to taková přidaná hodnota která vaši fotografii povznese . . .

Pro zmenšení, oříznutí, nebo jiné základní úpravy fotografií si prosím stáhněte jednoduchý, prověřený, fotografický editor a prohlížeč Faststone.

 

pravidla:

Fotografie musí být zaslána do 30.06.2018. Galerie fotografií bude zveřejněna na facebookové stránce urbex.cz.
Knihu vyhrají čtyři fotografové. Aby byla soutěž fér tři nejkvalitnější fotografie vyberou tři nestranní, profesionální fotografové ve dvou kolech i s vysvětlením proč se jim fotografie líbí.
Čtvrtou fotografii můžou hodnotit všichni uživatel Facebooku. Ta vyhraje podle počtu lajků (prvních čtyř pozitivních reakcí) v jakémkoliv kole soutěže. Nejvíce olajkovaná fotografie se nemusí dostat do druhého kola aby vyhrála a lajky z obou kol se nesčítají. Jeden autor může získat i dvě ceny, když jeho fotografie vyhraje díky výběru porotce i díky počtu lajků (prvních čtyř pozitivních reakcí). Do 31.7. se bude hodnotit a výherci budou oznámeni 01.08. 2018 Soutěže se může zůčastnit majitel fotografie jakékoliv národnosti, z jakékoliv země, pokud rozumí pravidlům. Víťězům soutěže platím poštu za ceny pouze po České republice. Pořadatel soutěže fotografie nebude používat pro komerční užití, ale může se použít jako propagaci soutěže na internetu vždy se jménem autora. Pokud nám nakladelství Zoner Press věnuje knihy různého titulu výherci si titul vyberou podle rychlosti odpovědi na email potvrzující výhru 🙂

Prosím sdílejte ať se vás zůčastní co nejvíc 🙂

Hodně štěstí.
DiverZant

 

 

 

Design Downloaded from Free Wordpress Templates | Free HD Wallpapers | Free CSS Website Templates Download