Fotosoutěže na Facebooku

Proč pořádám fotografickou soutěž? Abysme si ukázali, jaké parádní opuštěná místa jsme schopní najít a podpořili se v našem zájmu.  Také abysme se navzájem předvedli jak umíme fotit a fotografování zlepšovali, takže komentáře co na fotografii příště vylepšit jsou vítány 🙂

 

Pošlete vaši nejpovedenější fotografii z opuštěného místa do 30.11.2020 a zúčastněte se tak soutěže o novou knihu Radomíra Kočího Prázdné domy a jiné tituly.

Fotografii prosím přejmenujte názvem a vaším jménem ! ! !  Posílejte ve formátu jpg o velikosti cca. 1MB na email diverzanturbex.cz@centrum.cz. Proč i název fotografie? Může fotografii doplnit, vysvětlit, nebo přidat vtip. Každý umělec se zamýšlí nad svým dílem a něco z něj cítí, nějakou atmosféru, nebo příběh, a my chceme vědět co to je 🙂 Je to taková přidaná hodnota která vaši fotografii povznese . . .

Pro zmenšení, oříznutí, nebo jiné základní úpravy fotografií si prosím stáhněte jednoduchý, prověřený, fotografický editor a prohlížeč Faststone.

 

pravidla:

Fotografie musí být zaslána do do 30.11.2020. Galerie fotografií bude zveřejněna na facebookové stránce urbex.cz.
Poslední den hodnocení je 7.12.2020 a 8.12.2020 budou vyhlášení vítězové. Knihy vyhrají čtyři fotografové. Aby byla soutěž fér dvě nejkvalitnější fotografie vyberou dva nestranní, profesionální fotografové s vysvětlením proč se jim fotografie líbí. Dvě fotografie můžou hodnotit všichni uživatel Facebooku. Ta vyhraje podle počtu lajků (prvních čtyř pozitivních reakcí). Jeden autor může získat i dvě ceny, když jeho fotografie vyhraje díky výběru porotce i díky počtu lajků (prvních čtyř pozitivních reakcí). Soutěže se může zúčastnit autor fotografie jakékoliv národnosti, z jakékoliv země, pokud rozumí pravidlům. Posílat můžete jen ty fotografie které ještě nikdy v soutěži pořádané administrátory webu urbex.cz nesoutěžily. Soutěže se nesmí zúčastnit pořádající, ani hodnotící fotografové. Vítězům soutěže platím poštu za ceny pouze po České republice. Pořadatel soutěže fotografie nebude používat pro komerční užití, ale může se použít jako propagaci soutěže na internetu vždy se jménem autora. Pokud nám nakladatelství Zoner Press věnuje knihy různého titulu výherci si titul vyberou podle rychlosti odpovědi na email potvrzující výhru 🙂 Na vaší fotografii může být interiér nebo exteriér opuštěné stavby, postava průzkumníka „v akci“ nebo relikvie, kterou na místě ponechali lidé.

Prosím sdílejte ať se vás zúčastní co nejvíc 🙂

Hodně štěstí.
DiverZant

 

 

 

 

Design Downloaded from Free Wordpress Templates | Free HD Wallpapers | Free CSS Website Templates Download